تسبیح شاه مقصود افغان 101 دانه لوکس - کد 44353

۱۶٫۸۵۰٫۰۰۰ تومان

تغییرات قیمت

مشخصات تسبیح شاه مقصود افغان 101 دانه لوکس - کد 44353

مشخصات کلی
عنوان محصول
تسبیح شاه مقصود افغان 101 دانه لوکس
جنس دانه‌ها
شاه مقصود افغان
مناسب استفاده
خانم‌ها و آقایان
وزن
تقریبا 34 گرم
اندازه
تقریبا 37 سانتی‌متر (قسمت دانه‌ها و شیخک)
توضیحات
تسبیح بسیار ارزشمند و لوکسی که در تصاویر مشاهده می کنید ، از سنگ فوق العاده مرغوب و کمیاب شاه مقصود ساخته شده است., دانه های درشت و شفاف این تسبیح از ویژگی های خاص و جذاب این محصول به شمار میرود., این تسبیح 101 دانه دارای دانه های با کیفیت و درجه خلوص بسیار بالاست به همین علت گران قیمت وارزشمند می باشد., سنگ شاه مقصود سبب دفع نیروهای منفی و تقویت انرژی‌های مثبت بدن می گردد و آرام بخش است., کرکوش این تسبیح با استفاده از نخ های باکیفیت ساخته شده است.
کرکوش
در صورت تمایل شما ، کرکوش (= آویز انتهای تسبیح) قابل تعویض است., مشاهده انواع کرکوش
وضعیت
در انبار موجود است.
سبک طراحی
با توجه به طبیعت دانه‌های تسبیح ، امکان وجود شجر بر روی برخی از دانه‌ها وجود دارد.
گارانتی
جواهربازار اصالت این تسبیح را بصورت کامل تضمین و تایید می‌کند. به عنوان سند کتبی اصالت ، فاکتور معتبر + ضمانت نامه 99 ساله اصالت نیز ارائه می‌گردد., ضمانت نامه 99 ساله اصالت کالا + فاکتور معتبر + کمترین قیمت تضمین شده + ضمانت تعویض و مرجوع
شناسنامه گوهرشناسی
در صورت تمایل شما ، شناسنامه گوهرشناسی برای این تسبیح (از مراکز گوهرشناسی معتبر) قابل ارائه است. صدور این شناسنامه گوهرشناسی مستلزم پرداخت هزینه جداگانه بوده که مبلغ آن باتوجه به هر گوهر متفاوت است., عنایت داشته باشید که مراکز گوهرشناسی دارای مجوز فعالیت از مراجع ذیربط بوده و بصورت کاملا مستقل از جواهربازار فعالیت می‌کنند. عمده فعالیت این مراکز ، بررسی گوهرهای مختلف ، برگزاری کلاس‌های آموزشی گوهرشناسی و ... بوده و بنابراین هزینه صدور شناسنامه از این مراکز ، هیچ ارتباطی با جواهربازار ندارد., جهت صدور شناسنامه گوهرشناسی از مراکز معتبر گوهرشناسی ، در صفحه سبد خرید بخش توضیحات ، درخواست خود را ذکر کنید.هزینه صدور شناسنامه استعلام و به اطلاع شما خواهد رسید.
شناسنامه محصول
شناسنامه جواهربازار برای این تسبیح صادر شده و بصورت هدیه و 100% رایگان به همراه آن فرستاده می‌شود.
جعبه مخصوص
بصورت رایگان - هدیه جواهربازار
تحویل 2 روزه
سراسر نقاط کشور - بصورت 100% رایگان - هدیه جواهربازار

محصولات مشابه

spinner