راهنمای پیگیری سفارش

ترب موتور جستجوی خرید هست که فروشنده‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک را به شما معرفی می‌کند. از آنجایی که خرید شما در سایت فروشگاه انجام می گیرد، ترب اطلاعات سفارش شما را در اختیار ندارد. بنابراین برای پیگیری سفارش خود لازم هست که از طریق فروشگاه اقدام کنید.

در صورتی که نمی‌دانید از چه فروشگاهی خرید کرده‌اید

می‌توانید به یکی از دو روش زیر فروشنده‌ی کالا را پیدا کنید:

بررسی پیامک و ایمیل

لطفا پیامک‌ها و ایمیل خود را چک کنید. معمولا فروشگاه‌ها بعداز ثبت سفارش شما برای شما پیامک و ایمیلی ارسال می‌کنند که در ان اسم فروشگاه و کد سفارش شما قرار دارد.

جستجوی محصول در ترب

نام محصولی که خریداری کرده‌اید را در ترب جستجو کنید. در صفحه محصول اسم فروشنده‌های کالا قرار دارد و می‌توانید بفهمید کدام سایت کالای شما را می‌فروشد.

تماس با فروشگاه

معمولا پردازش و ارسال سفارشات اینترنتی چند روز زمان می‌برد. البته فروشگاه‌ها موظف هستند مطابق با شرایطی که اعلام کرده‌اند و در زمانی که تعهد داده‌اند کالای خود را ارسال کنند.

برای تماس با فروشگاه نام فروشگاه را در گوگل جستجو کنید و سپس از طریق صفحه «تماس باما»ی فروشگاه شماره تماس را بیابید و با فروشگاه تماس بگیرید. در صورتی که در سایت فروشگاه اطلاعات تماس را پیدا نمی‌کنید روی علامت «نماد اعتماد» فروشگاه کلیک کنید تا اطلاعات تماس به شما نمایش داده شود.

به زودی در ترب اطلاعات تماس فروشگاه‌ها به کاربران نمایش داده خواهد شد و شما بدون نیاز به بررسی سایت فروشنده می‌توانید اطلاعات تماس فروشگاه را پیدا کنید.

در صورتی که فروشگاه پاسخگو نمی‌باشد

لطفا در ساعات اداری با فروشگاه تماس بگیرید. در صورتی که مدت طولانی است فروشگاه تلفن خود را پاسخ نمی‌دهد از طریق فرم «ثبت شکایات» به ما اطلاع دهید. ما مورد شما را برای فروشگاه ارسال میکنیم.