لیست قیمت سایر کالاها
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۵/۱۴

لیست قیمت تجهیزات فیبر نوری

قیمت (تومان)فروشنده‌ها

ماژول فیبر نوری SFP STM-16 80KM

-در ایران تک نت

ماژول فیبر نوری SFP STM-4 160KM

-در ایران تک نت

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC

-در دالاس

ماژول فیبر نوری S+2332LC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S+31DLC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول سیسکو SFP-10G-ZR

-در آی تی شبکه

ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S

-در آی تی شبکه

پچ پنل فیبر نوری 48 پورت unicom

-در آی تی شبکه

پچ پنل فیبر نوری 48 پورت نگزنس

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود میکروتیک

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود سیسکو

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-ST مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-SC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری LC-SC سینگل مود

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر نوری S-85DLC05D

-در شبکه دیده بان

باکس FAT فیبر نوری 24 پورت

-در برقچی

آداپتور فیبر نوری LC مالتی مود اینفیلینک IP-FN501 Infilink

-در الرت ایران

کانکتور فیبر نوری SC مالتی مود اینفیلینک IP-FN531 Infilink

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری میکروتیک SFPONU

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C53DLC10D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C47DLC10D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C47DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-4554LC80D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C53DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP-1G-T

-در ندارسا

مبدل اترنت به فیبر نوری صنعتی موگزا MOXA IMC-101-M-SC Ethernet to Fiber Converter

-در هزارسو

مبدل اترنت به فیبر نوری صنعتی موگزا MOXA IMC-21-M-SC Ethernet to Fiber Converter

-در هزارسو

مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی-لینک DMC-515SC

-در هزارسو

TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module

-در توربورایان

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC

-در کالا پیج

ماژول فیبر نوری S+C55DLC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S+C59DLC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

مبدل فیبر به اترنت زایکسل MC100FX-SC30-A Zyxel

-در هزارسو

ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel

-در هزارسو

ماژول فیبر نوری مدل PF-SFP+LR

-در عصرارتباطات. آی آر

ماژول فیبر نوری مدل PF-SFP-SX نک

-در عصرارتباطات. آی آر

ماژول فیبر نوری SFP STM-16 120KM

-در ایران تدبیر

مبدل فیبر نوری به اترنت دی لینک مدل D-Link DMC-520SSC

-در اوج گستران

پچ پنل 24 پورت فیبر نوری نگزنس N441.204

-در مقداد آی تی

پچ پنل 24 پورت فیبر نوری نگزنس N441.203

-در مقداد آی تی

دستگاه انتقال HDMI روی بستر فیبر نوری تا فاصله 20 کیلومتر Lenkeng مدل LKV378A

-در دیجیک

S+C57DLC10D

-در ۲ فروشگاه

S+C61DLC10D

-در ۲ فروشگاه

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C49DLC10D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C55DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C49DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SM

-در رایان ویستا

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SM

-در رایان ویستا

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD

-در رایان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T

-در رایان ویستا

آداپتور فیبرنوری SC سینگل مود اینفیلینک

-در هزارسو

آداپتور فیبر نوری LC مالتی مود اینفیلینک IP-FN501 Infilink

-در هزارسو

ماژول فیبر نوری دی لینک مدل DMC-300MSC

-در کالا پیج

مبدل فیبر گیگابیت سینگل مد تی پی لینک TP LINK MC210CS

-در شبکه گستر تبریز

مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک D LINK DMC-515SC

-در شبکه گستر تبریز

آداپتور فیبر نوری SC MM داپلکس

-در لن ایران

آداپتور فیبر نوری SC SM سیمپلکس

-در لن ایران

آداپتور فیبر نوری SC OM3 داپلکس

-در لن ایران

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC 10m SM Duplex

-در آی تی نگین

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

-در برقچی

SDI over Fiber Extender Lenkeng LKV378SDI

-در توربورایان

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1180I-M-ST

-در ایران تدبیر

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1180I-S-ST

-در ایران تدبیر

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1170I-M-ST-T

-در ایران تدبیر

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1180I-M-ST-T

-در ایران تدبیر

مبدل فیبر نوری به اترنت دی لینک مدل DMC-700MSC

-در کهکشان رایانه

دستگاه فیبر نوری 75 وات

-در اریس لایتینگ

فیبر نوری 0.75 میلی متر

-در اریس لایتینگ

ماژول فیبر نوری S+C47DLC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ترانسیور Multi Mode فیبر مدل DEM-311GT D-LINK

-در هزارسو

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت Duplex کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

پچ پنل فیبر نوری 12 پورت Duplex کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت FC کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

پچ پنل فیبر نوری ریلی کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-515SC

-در بازار شبکه

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC

-در دالاس

ماژول فیبر IP-Com Optical Fiber Module G311SM

-در ۲ فروشگاه

مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی-لینک DMC-520SSC

-در هزارسو

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل HWIC-2CETTI1-PRI

-در آی تی سام

آداپتور فیبر نوری LC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری SC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری LC-SC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری SC-ST سینگل مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری LC-ST سینگل مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-LC سینگل مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-SC سینگل مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-ST سینگل مود

-در آی تی شبکه

دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 62S Plus

-در هزارسو

پیگتیل فیبرنوری سینگل مود SC اینفیلینک IP-PF931 Infilink

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری انجینیوس SFP2213-10

-در اوج گستران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل اس اف پی ۱۰ جی ای آر اس

-در مقداد آی تی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-U

-در مقداد آی تی