لیست قیمت سایر کالاها
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۳/۲۲

لیست قیمت تجهیزات فیبر نوری

قیمت (تومان)فروشنده‌ها

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR

-در مسترشبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-LW

-در مسترشبکه

ماژول سیسکو SFP-10G-ZR

-در آی تی شبکه

ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SM

-در رایان ویستا

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD

-در رایان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T

-در رایان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-CX4

-در شبکه پردازان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T

-در شبکه پردازان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4

-در رایان ویستا

کاتر فیبر نوری پلیمری

-در تیوان کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW

-در شبکه پردازان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

-در شبکه پردازان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-BX-U

-در رایان ویستا

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD

-در رایان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-BX-D

-در رایان ویستا

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-SX-MM

-در رایان ویستا

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC

-در رایان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

-در رایان ویستا

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-SX-MMD

-در رایان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

-در رایان ویستا

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC20D

-در شبکه پردازان ویستا

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SMD بسته 10 عددی

-در رایان ویستا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-EX-SMD

-در مسترشبکه

مبدل فیبر نوری Gigabit تی پی-لینک مدل – MC 210 CS

-در آریالن

مبدل فیبر نوری تی پی-لینک مدل – MC 110CS

-در آریالن

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ZR

-در مسترشبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X

-در مسترشبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S

-در مسترشبکه

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC 10m SM Duplex

-در آی تی نگین

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-LH-SM

-در رایان ویستا

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC 20m SM Duplex

-در آی تی نگین

مبدل فیبر مگابیت و چند حالته دی لینک مدل DMC-F02SC

-در یاس ارتباط

مبدل فیبر نوری به اترنت دی لینک DMC-920TE

-در 3030tv

پیگتیل فیبر نوری نگزنس SC-SM

-در لن ایران

پچ کورد فیبر نوری پی بی ان SC-SC SM Duplex 1m

-در فارس شبکه

شاسی گیرنده فیبر نوری

-در رسام تجارت ورنا

مبدل فیبر مگابیت و چند حالته دی لینک مدل DMC-F30SC

-در یاس ارتباط

مبدل فیبر مگابیت و چند حالته دی لینک مدل DMC-F15SC

-در یاس ارتباط

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-ER

-در شبکه پردازان ویستا

مبدل فیبر نوری به اترنت دی لینک مدل DMC-700MSC

-در کهکشان رایانه

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE

-در شبکه کالا

مبدل فیبر گیگابیت سینگل مد تی پی لینک TP LINK MC210CS

-در شبکه گستر تبریز

مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک D LINK DMC-515SC

-در شبکه گستر تبریز

مدیا کانورتور فیبر نوری پلنت PLANET GT-802S

-در شبکه گستر تبریز

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک D LINK DMC-530SC

-در شبکه گستر تبریز

مدیا کانورتر فیبر مالتی مو دی لینک D LINK DMC-F02SC

-در شبکه گستر تبریز

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک D LINK DMC-300SC

-در شبکه گستر تبریز

باکس FAT فیبر نوری 8 پورت

-در برقچی

ماژول منبع تغذیه میکروتیک مدل 12POW150

-در برقچی

مبدل فیبر تی پی-لینک مدل MC112CS

-در لاین نت

پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ837A

-در مسترشبکه

پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ835A

-در مسترشبکه