لیست قیمت سایر کالاها
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۳/۲۴

لیست قیمت تجهیزات فیبر نوری

قیمت (تومان)فروشنده‌ها

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

-در الرت ایران

قلم فیبر نوری اکسفو FLS-140

-در اوج گستران

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-QSFP+SR4

-در فروشگاه تلفن اسکویی

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1180I-S-ST-T

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-S

-در مسترشبکه

مبدل فیبر نوری به اترنت تک حالته تندا TER860S

-در ۲ فروشگاه

ماژول S+C55DLC10D میکروتیک

-در ۲ فروشگاه

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی RTXM191-400 SM

-در شبکه کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل WS-G۵۴۸۴

-در مقداد آی تی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC.LH.SMD-MM

-در الرت ایران

آداپتور فیبر نوری ST مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-LC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری LC-ST مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری SC-ST مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری LC سینگل مود

-در آی تی شبکه

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1180I-M-ST

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C47DLC10D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C47DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C53DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

پچ پنل 24 پورت فیبر نوری نگزنس N441.203

-در مقداد آی تی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C49DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری S-C49DLC40D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S+C47DLC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S+C55DLC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U

-در الرت ایران

ماژول سیسکو مدل VWIC3-4MFT-T1-E1

-در اوج گستران

مبدل فیبر نوری ۲ پورت دی لینک مدل دی ایی اس ۱۰۲ اف

-در ۲ فروشگاه

آداپتور فیبر نوری SC SM داپلکس

-در لن ایران

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP-SX

-در فروشگاه تلفن اسکویی

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1170I-M-ST

-در ایران تدبیر

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1180I-M-ST-T

-در ایران تدبیر

بلنک پچ پنل فیبر نوري 4 پورت کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری SFP STM-4 80KM

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2213-10

-در اچ پی کالا

ماژول فیبر نوری S-55DLC80D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S-C51DLC40D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S-C53DLC40D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S-C59DLC40D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S-3553LC20D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

S+C59DLC10D

-در ۲ فروشگاه

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C51DLC10D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C59DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C57DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-55DLC80D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-3553LC20D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری انجینیوس SFP2213-10

-در اوج گستران

ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05

-در اچ پی کالا

آداپتور فیبر نوری LC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری SC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری LC-SC مالتی مود

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل HWIC-2CETTI1-PRI

-در آی تی سام

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I

-در مسترشبکه

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP-LX

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP+SR

-در فروشگاه تلفن اسکویی

پچ کورد فیبر نوری FC – FC سینگل مود

-در ایران تدبیر

Q+85MP01D

-در ۲ فروشگاه

ماژول فیبر نوری SFP میکروتیک S-31DLC20D

-در هانتل ویپ

ماژول Single-mode فیبر گیگابیت تی پی لینک TL-SM321B

-در ۲ فروشگاه

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C61DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری S-C57DLC40D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S+85DLC03D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S-4554LC80D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری میکروتیک SFPONU

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری مدل DEM-312 GT2 D-LINK

-در بازار شبکه

ماژول فیبر نوری SFP STM-4 160KM

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C51DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

آداپتور فیبر نوری FC

-در لن ایران

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-530SC

-در کالا پیج

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik S-RJ01

-در اوج گستران

ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود میکروتیک

-در آی تی شبکه

کلیور فیبر نوری فوجیکورا مدل CT-08

-در اوج گستران

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D

-در آی تی شبکه

مدیاکانورتور فیبر نوری دی لینک مدل D-Link DMC-515SC

-در اوج گستران

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1280I-M-ST

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری S-85DLC05D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری SFP STM-16 120KM

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

-در برقچی

ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود سیسکو

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-ST مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-SC مالتی مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری LC-SC سینگل مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری ST سینگل مود

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر نوری اچ جی جینیون MXPD-243S SM

-در شبکه کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR-S

-در اوج گستران

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C53DLC10D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

فیبر نوری

-در اریس لایتینگ

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC

-در کالا پیج

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP+LR

-در فروشگاه تلفن اسکویی

مبدل فیبر نوری به اترنت دی لینک مدل DMC-1000/E

-در کالا پیج

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-300SC/E

-در کالا پیج

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC

-در کالا پیج

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

-در آی تی نگین