لیست قیمت سایر کالاها
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۳/۲۸

لیست قیمت تجهیزات فیبر نوری

قیمت (تومان)فروشنده‌ها

کاست فیبر نوری 3M

-در ای آی تی بازار

پاورمتر فیبر نوری اکسفو FPM-300

-در ای آی تی بازار

تستر فیبر نوری ایکسفو Exfo OTDR FTB-1

-در ای آی تی بازار

قلم فیبر نوری اکسفو – FLS-140 EXFO

-در ای آی تی بازار

منبع فیبر نوری اکسفو FLS-300

-در ای آی تی بازار

توسعه دهنده تصویر HDMI بر روی فیبر نوری لنکنگ مدل LKV378-4K

-در آسارایان

دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 41S

-در اوج گستران

آداپتور فیبر نوری FC

-در برقچی

آداپتور فیبر نوری SC OM3 داپلکس

-در لن ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LRM

-در مسترشبکه

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

-در برقچی

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل D_LINK DMC-F02SC

-در دامون کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SMD

-در اوج گستران

آداپتور فیبر نوری SC MM داپلکس

-در لن ایران

آداپتور فیبر نوری SC SM سیمپلکس

-در لن ایران

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت ریلی FC کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D

-در شبکه کالا

فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 310 جی تی

-در مقداد آی تی

مدیا کانورتور فیبر نوری پلنت GT-802S

-در آی تی شبکه

توسعه دهنده تصویر HDMI بر روی فیبر نوری لنکنگ مدل LKV378A

-در توربورایان

پیگتیل فیبر نوری مالتی مود (SM)

-در تایسیز

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC

-در دالاس

پچ پنل فیبر نوری 6 پورت Duplex کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

انجنیوس ماژول فیبر SFP2185-05

-در بازار شبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW

-در مسترشبکه

مبدل فیبر نوری به اترنت دی لینک مدل D-Link DMC-520SSC

-در اوج گستران

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+C49DLC10D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

مبدل فیبر نوری به اترنت تندا چند حالته مدل TER850S

-در مقداد آی تی

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100LX

-در مسترشبکه

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-FE-100LX

-در مسترشبکه

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت ریلی SC کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR

-در الرت ایران

مبدل فیبر نوری به اترنت دی لینک مدل D-link DMC-700SC

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-3553LC20D

-در مسترشبکه

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1170I-M-ST-T

-در ایران تدبیر

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1280I-S-ST-T

-در ایران تدبیر

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1180I-M-ST-T

-در ایران تدبیر

انجنیوس ماژول فیبر SFP2213-10

-در بازار شبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل اس اف پی ۱۰ جی ای آر اس

-در مقداد آی تی

آداپتور فیبر نوری SC-ST سینگل مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-ST سینگل مود

-در آی تی شبکه

بلنک پچ پنل فیبر نوري 6 پورت کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

بلنک پچ پنل فیبر نوري 12 پورت FC کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1280I-S-ST

-در ایران تدبیر

آداپتور فیبر نوری SC APC داپلکس

-در لن ایران

آداپتور فیبر نوری FC سینگل مود

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی RTXM159-400 SM

-در شبکه کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو CISCO GBIC WS-G5483

-در شبکه کالا

آداپتور فیبر نوری FC

-در برقچی

مبدل سریال به فیبر نوری موگزا MOXA ICF-1180I-S-ST

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP-1G-T

-در فروشگاه تلفن اسکویی

ماژول فیبر نوری مدل میکروتیک MikroTik S-85DLC05D

-در ۴ فروشگاه

ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-TE

-در مقداد آی تی

آداپتور فیبر نوری LC-ST سینگل مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-LC سینگل مود

-در آی تی شبکه

آداپتور فیبر نوری FC-SC سینگل مود

-در آی تی شبکه

ماژول فیبر نوری میکروتیک SFPONU

-در برقچی

ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی RTXM191-502 SM

-در شبکه کالا

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود (SM)

-در تایسیز

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل اس اف پی 10 جی ای آر 1310

-در مقداد آی تی

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت Duplex کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

پچ پنل فیبر نوری 12 پورت Duplex کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت FC کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

SDI over Fiber Extender Lenkeng LKV378SDI

-در توربورایان

آداپتور فیبر نوری LC مالتی مود اینفیلینک IP-FN501 Infilink

-در الرت ایران

کانکتور فیبر نوری SC مالتی مود اینفیلینک IP-FN531 Infilink

-در الرت ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

-در الرت ایران

آداپتور فیبر نوری LC

-در برقچی

S+C57DLC10D

-در ۲ فروشگاه

S+C61DLC10D

-در ۲ فروشگاه

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-C55DLC40D

-در فروشگاه تلفن اسکویی

پچ کورد فیبر نوری LC – FC مالتی مود

-در ایران تدبیر

پچ کورد فیبر نوری FC – FC مالتی مود

-در ایران تدبیر

TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module

-در توربورایان

بلنک پچ پنل فیبر نوري 12 پورت SC کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

بلنک پچ پنل فیبر نوري 6 پورت SC کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

پچ پنل فیبر نوری 12 پورت ریلی SC کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری SFP STM-16 160KM

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484

-در شبکه کالا

ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی RTXM191-500 SM

-در شبکه کالا

آداپتور فیبر نوری SC

-در برقچی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

-در برقچی

ماژول فیبر IP-Com Optical Fiber Module G311SM

-در بازار شبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-U

-در مقداد آی تی

دستگاه انتقال HDMI روی بستر فیبر نوری تا فاصله 20 کیلومتر برند MT-VIKI

-در دیجیک

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

-در برقچی

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-۵۱۵SC

-در مقداد آی تی

ماژول فیبر نوری SFP STM-16 80KM

-در ایران تدبیر

مدیا کانکتور فیبر نوری DMC-810SC

-در شبکه دیده بان

ماژول فیبر نوری دی لینک DEM-310GT

-در بازار شبکه

کاست فیبر نوری کبیر صنعت

-در ایران تدبیر

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP-1G-T

-در ندارسا

ترانسیور Multi Mode فیبر مدل DEM-311GT D-LINK

-در بازار شبکه

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+31DLC10D

-در لاین نت

ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D Zyxel

-در لاین نت

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP+LR

-در ندارسا

ماژول فیبر نوری نک مدل NEC PF-SFP-LX

-در ندارسا

S+2332LC10D

-در ۳ فروشگاه

ماژول فیبر نوری S+C49DLC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم

ماژول فیبر نوری S+C51DLC10D میکروتیک

-در ره‍سانا سیستم