لیست قیمت سایر کالاها
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۳/۳۱

لیست قیمت تجهیزات فیبر نوری

قیمت (تومان)فروشنده‌ها

پچ پنل فیبر نوری LC Simplex 24 Port

220000در فرنیرو

مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک DMC‑300SC

1900000در فرنیرو

پچ پنل فیبر نوری SC Duplex 48 Port دو یونیت

350000در فرنیرو

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

650000در برقچی

آداپتور فیبر نوری SC

10000در برقچی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW

1305000در اوج گستران

ماژول فیبر نوری دی لینک مدل DMC 300MSC2

1316000در کالا پیج

آداپتور فیبر نوری FC-FC SM Simplex

9000در آی تی نگین

فیبر نوری پلیمری 100 متری

1100000در تیوان کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

650000در مسترشبکه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

425000در الوین رایان صنعت

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

195000در آی تی نگین

سوییچ فیبر نوری پلیمری 1Gbps

2700000در تیوان کالا

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود SC نگزنس

16000در یاقوت

سوییچ فیبر نوری پلیمری 100Mbps

2600000در تیوان کالا

مدیا کانورتر تی پی لینک مدل MC200CM Gigabit Multi-Mode

1560000در فلومی

ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-SX-MM

380000در یاس ارتباط

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 2 Mini PLC SC UPC

140000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری OM4 داپلکس SC

25000در فراگرام

کابل فیبرنوری نگزنس ۱۲ کور سینگل مود ایندور

10000در فراگرام

پکیج فیبر نوری پلیمری FiberKIT100

5000000در تیوان کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

3700000در خلیج فارس

آداپتور فیبر نوری LC-LC SM Quad

28000در آی تی نگین

قلم فیبر نوری

950000در شبکه هوشمند

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T

370000در الوین رایان صنعت

پکیج فیبر نوری پلیمری KIT100

5500000در تیوان کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-TE

1050000در الوین رایان صنعت

پیگتیل فیبر نوری نگزنس LC SM 1.5m N123.4MCY

9100در آی تی نگین

آداپتور فیبر نوری داپلکس FC

20000در فراگرام

پچ پنل فیبر نوری N441.203 نگزنس

580000در ای تی باما

رابط فیبر نوری پلیمری

55000در تیوان کالا

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC 1m SM Duplex

50000در آی تی نگین

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC 3m SM Duplex

58000در آی تی نگین

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC 2m SM Duplex

52000در آی تی نگین

آداپتور فیبر نوری ST

17000در فراگرام

پیگتیل فیبر نوری MTRJ

25000در فراگرام

پچ کورد فیبرنوری SC-SC داپلکس سینگل مود

270000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری ۱ به ۱۶ Mini PLC SC UPC

300000در فراگرام

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود LC

15000در فراگرام

پیگتیل فیبر نوری ST

15000در فراگرام

ماژول فیبر نوری GLC-SX-MMD – سیسکو

175000در ای تی باما

ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM

540000در یاس ارتباط

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

7350000در شبکه کالا

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC 5m SM Duplex

63000در آی تی نگین

ماژول صدا سیسکو مدل AIM-CUE

2560000در یاس ارتباط

ماژول صدا سیسکو مدل AIM-ATM

1290000در یاس ارتباط

ماژول شبکه سیسکو مدل WIC-2T

340000در یاس ارتباط

ماژول شبکه سیسکو مدل WIC-1T

270000در یاس ارتباط

تستر کابل فیبر نوری دیجیتال UT692G

883000در تونا گروپ

تستر کابل فیبر نوری دیجیتال UT692D

935000در تونا گروپ

اسپلیتر فیبر نوری ۱ به ۶۴ Mini PLC SC UPC

500000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری مالتی مود داپلکس LC

12000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری سینگل مود سیمپلکس SC APC

9000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 32 Mini PLC SC UPC

400000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 64 Mini PLC SC APC

500000در فراگرام

فست کانکتور SC APC

15000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری سینگل مود سیمپلکس SC UPC

9000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری مالتی مود سیمپلکس SC

15000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری سینگل مود داپلکس LC

12000در فراگرام

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود SC APC

14000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری مالتی مود داپلکس SC

10000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری سیمپلکس FC

12000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری سینگل مود کواد LC

20000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری ۱ به ۸ Mini PLC SC APC

210000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری داپلکس SC APC

8000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری ۱ به ۴ Mini PLC SC APC

170000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 2 Mini PLC SC APC

150000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 8 Mini PLC SC UPC

210000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 32 Mini PLC SC APC

400000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 16 Mini PLC SC APC

300000در فراگرام

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود SC UPC

13000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 4 Mini PLC SC UPC

170000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری OM3 سیمپلکس SC

15000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری OM3 داپلکس SC

20000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری DIN

15000در فراگرام

آداپتور فیبر نوری OM4 سیمپلکس SC

15000در فراگرام

پیگتیل فیبر نوری FC

20000در فراگرام

ماژول فیبر نوری GLC-LH-SMD سیسکو

180000در ای تی باما

پچ‌ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC APC-UPC – نگزنس

140000در ای تی باما

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

300000در شبکه کالا

باکس FAT فیبر نوری 8 پورت

210000در برقچی

پچ کورد فیبر نوری اچ پی مدل AJ836A

450000در مسترشبکه

مبدل فیبر گیگابیت میکروتیک مدل RBGPOE-CON-HP

539000در آی تی سام

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE

770000در شبکه کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T

1170000در شبکه کالا

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

260000در ایسام

ماژول فیبر نوری سیسکو LH-SM

260000در ایسام

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4

1900000در ایسام

ماژول فیبر نوری سیسکو

202400در ایسام

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC

1200000در ایسام

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

900000در ایسام

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

300000در ایسام

ویدئو کانورتور فیبر نوری اس ای ایی SAE-IPE4600T

6800000در این چند

ویدئو کانورتور فیبر نوری اس ای ایی SAE-4V1bD-T-R

4800000در این چند

مدیا کانورتر صنعتی هوشمند ساختار اسپادانا SAE-100-G20

2000000در این چند

مبدل فیبر تی پی لینک MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

-در ۳ فروشگاه

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی لینک MC210CS

-در ۸ فروشگاه

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC

-در ۲ فروشگاه

ماژول فیبر نوری SFP STM-4 120KM

-در ایران تدبیر

پچ پنل فیبر نوري 4 پورت Duplex کبیر صنعت

-در ایران تدبیر