لیست قیمت سایر کالاها
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۵/۱۰

لیست قیمت تجهیزات فیبر نوری

قیمت (تومان)فروشنده‌ها

دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 70S

71000000در فرنیرو

قلم فیبر نوری مدل VFL-20mW

1400000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

300000در ۱۰ فروشگاه

دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 80S

80000000در فرنیرو

مبدل فیبر مگابیتی تی پی لینک MC110CS

778000در ۵ فروشگاه

Convertor Cisco GLC-LH-SM

147000در ۱۵ فروشگاه

دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S

160000000در اوج گستران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

340000در ۸ فروشگاه

تستر فیبر نوری اسکای کام T-OT600

39000000در اوج گستران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM

125000در ۸ فروشگاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T

310000در شبکه سازان ایران

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC

970000در شبکه سازان ایران

دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-57

130000000در اوج گستران

قلم فیبر نوری مدل VFL-30mW

1470000در شبکه سازان ایران

کلیور فیبر نوری سومیتومو مدل FC-6RS

23000000در اوج گستران

دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 62S

67000000در فرنیرو

پچ پنل فیبرنوری ۱۲ پورت SC داپلکس

284000در آی تی نگین

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

155000در ۹ فروشگاه

آچار استریپر فیبر نوری پروسکیت مدل 8PK-326

548000در شبکه سازان ایران

دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C

160000000در اوج گستران

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-515SC

1850000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+DA0001

700000در شبکه سازان ایران

تستر فیبر نوری OTDR مدلExfo FTB-200

135000000در اوج گستران

تستر کابل فیبر نوری دیجیتال UT692D

935000در تونا گروپ

قلم فیبر نوری

950000در شبکه هوشمند

مدیا کانورتور فیبر نوری پلنت PLANET GT-802

2950000در شبکه گستر تبریز

ماژول فیبرنوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR

380000در ۳ فروشگاه

آداپتور فیبر نوری SC-SC SM Duplex

9900در آی تی نگین

ماژول شبکه سیسکو مدل HWIC-4ESW

580000در یاس ارتباط

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

350000در ۲ فروشگاه

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700MSC

1211000در ۲ فروشگاه

کابل 1.5 متری اپتیکال فیبر نوری b-net

59000در دهکده تخفیف

پچ کورد فیبرنوری SC-SC داپلکس سینگل مود

350000در فراگرام

فست کانکتور فیبر نوری Optical connector SC/APC

16000در فرنیرو

قلم فیبر نوری اکسفو مدل FLS-241-UNIV

14453000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+85DLC03D

2230000در شبکه سازان ایران

قلم فیبر نوری مدل AUA-30

1570000در برقچی

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85DLC05D

690000در شبکه سازان ایران

پیگتیل فیبر نوری فایبرلند SC SM 1.5m

7500در شبکه پرداز

ماژول X2-10G-SR سیسکو

500000در سیسکوکالا

ماژول XENPAK-10GB-SR سیسکو

500000در سیسکوکالا

ماژول XENPAK-10GB-LR سیسکو

2000000در سیسکوکالا

ماژول X2-10G-LR سیسکو

1300000در سیسکوکالا

ماژول X2-10GB-LRM سیسکو

1300000در سیسکوکالا

قلم فیبر نوری ایکسفو FLS-241

15000000در اوج گستران

پچ پنل فیبر نوری Duplex کبیرصنعت

149000در هزارسو

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-515SC

1900000در دیجیکالا

مجموعه 17 عددی کیف و ابزار فیبر نوری کد 6300 مدل FTTH 2019

7600000در دیجیکالا

مبدل فیبر نوری به اترنت -مدیاکانورتور- میکروتیک RBFTC11 Mikrotik FTC

1102000در اوج گستران

کابل فیبر نوری سیسکو با اتصال مستقیم Cisco SFP-H10GB-CU3M

1800000در اوج گستران

مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک DMC-515SC

1920000در فرنیرو

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

180000در ۳ فروشگاه

اداپتور کوآد فیبر نوری

15000در شبکه گستران

مدیا کانکتور فیبر نوری مولتی مود تی پی لینک MC200CM

950000در اوج گستران

ماژول تبدیل فیبر نوری به RJ45

968000در تی ان تی همتی

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D

820000در تندیس شاپ

پچ پنل 24 پورت فیبر نوری نگزنس N441.204

550000در اوج گستران

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-300SC

950000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری هوآوی مدل eSFP-SX-MM

350000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

1100000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری فینیسار مدل FCMJ-8521-3

550000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری فینیسار مدل FTLF1619P1BCL

450000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-SR4

1930000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-31DLC20D

780000در شبکه سازان ایران

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik GPON ONU

2517000در اوج گستران

کلیور فیبر نوری فوجیکورا مدل CT-08

16000000در اوج گستران

ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD

1280000در شبکه گستران

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex

19000در شبکه گستران

پچ پنل فیبرنوری ۶ پورت SC داپلکس

162000در آی تی نگین

فست کانکتور فیبر نوری Optical connector SC/UPC

16000در فرنیرو

آداپتور فیبر نوری LC-LC SM Quad

28000در آی تی نگین

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM

890000در ۲ فروشگاه

کلیور فیبر نوری فوجیکورا مدل CT-50

22000000در اوج گستران

قلم فیبر نوری SKYCOM T-VF210

1500000در اوج گستران

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

3700000در خلیج فارس

پچ پنل فیبر نوری نگزنس N441.203

490000در برقچی

مبدل فیبر تی پی لینک MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

800000در یاس ارتباط

قلم فیبر نوری SKYCOM T-VF220

1800000در اوج گستران

کلیور فیبر نوری سومیتومو مدل FC-6S

15000000در اوج گستران

ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM

100000در مارال کیش

اسپلیتر فیبر نوری (Splitter 1×8)

270000در نودشاپ

آداپتور فیبر نوری SC سینگل مود

14000در ۲ فروشگاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

1200000در ۲ فروشگاه

پچ پنل فیبر نوری نگزنس N441.203

490000در شبکه گستران

پچ پنل فیبر نوری نگزنس N441.203

490000در فراگرام

پیگتیل فیبر نوری سینگل مود LC

15000در فراگرام

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 8 Mini PLC SC APC

210000در فراگرام

پیگتیل فیبر نوری DIN

20000در فراگرام

مبدل فیبر Gigabit تی پی-لینک مدل – MC200CM

999000در آریالن

مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک DMC-700SC

1950000در فرنیرو

اسپلیتر فیبر نوری 1 به 4 Mini PLC SC UPC

170000در فراگرام

کابل فیبرنوری نگزنس 12 کور سینگل مود ایندور

10000در فراگرام

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-300SC

1316000در برآیندشاپ

ماژول سیسکو GLC-SX-MM

150000در خلیج فارس

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SMD

1600000در خلیج فارس

مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC

1450000در ۲ فروشگاه

مفصل فیبرنوری نتورک SS

420000در فراگرام

ماژول فبیر نوری سیسکو-Cisco GLC-LH-SM Module

180000در اِف کا نِت

پچ پنل فیبر نوری SC Duplex 24 Port

230000در فرنیرو

ماژول صدا سیسکو مدل AIM-ATM

305000در یاس ارتباط