لیست قیمت سایر کالاها
تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۹/۱۱/۰۹

لیست قیمت تجهیزات فیبر نوری

قیمت (تومان)فروشنده‌ها
تستر کابل فیبر نوری UNI-T UT692G842000در ۴ فروشگاه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM240000در ۶ فروشگاه
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 70S71000000در فرنیرو
دستگاه تست فیبر نوری OTDR مدل EXFO FTB735V2195000000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T364000در ۸ فروشگاه
مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی لینک MC110CS779000در ۲ فروشگاه
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 62S67000000در فرنیرو
مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC210CS1250000در ۳ فروشگاه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD220000در ۵ فروشگاه
مبدل چند حالته تي پي-لينک MC200CM800000در ۲ فروشگاه
کابل 1.5 متری اپتیکال فیبر نوری b-net59000در دهکده تخفیف
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM200000در ۳ فروشگاه
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C190000000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR364000در ۲ فروشگاه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SM120000در ۵ فروشگاه
قلم فیبر نوری SKYCOM T-VF2201800000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR430000در ۲ فروشگاه
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 80S80000000در فرنیرو
مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک DMC-515SC1920000در فرنیرو
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-57160000000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM1200000در ۲ فروشگاه
قلم فیبر نوری SKYCOM T-VF2101500000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری زایکسل SFP-SX-D70000در شبکه کالا
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-300SC1350000در کالا پیج
ماژول فیبرنوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR240000در ۲ فروشگاه
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC3178000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik GPON ONU2517000در اوج گستران
قلم فیبر نوری ایکسفو FLS-24115000000در اوج گستران
مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک DMC‑300SC1900000در فرنیرو
کلیور فیبر نوری سومیتومو مدل FC-6S15000000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SMD250000در بازار شبکه
پریز فیبر نوری 2 پورت97020در چیگل
ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD1280000در شبکه گستران
اداپتور کوآد فیبر نوری15000در شبکه گستران
پچ پنل فیبر نوری نگزنس N441.203490000در شبکه گستران
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-55120000000در اوج گستران
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل D_LINK DMC-F02SC439000در دامون کالا
پچ پنل شش پورت فیبر نوری دیواری فومو160000در هزارسو
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD265000در ۳ فروشگاه
پکیج فیبر نوری پلیمری FiberKIT1005000000در تیوان کالا
فیبر نوری پلیمری 100 متری1100000در تیوان کالا
ماژول فیبر نوری دی لینک D-Link SFP DEM-310GT794000در برآیندشاپ
پکیج فیبر نوری پلیمری KIT1005500000در تیوان کالا
کلیور فیبر نوری سومیتومو مدل FC-8R26000000در اوج گستران
سوییچ فیبر نوری پلیمری 1Gbps2700000در تیوان کالا
پچ پنل فیبر نوری SC Duplex 48 Port دو یونیت350000در فرنیرو
دستگاه انتقال HDMI روی بستر فیبر نوری تا فاصله 20 کیلومتر برند MT-VIKI9761000در دیجیک
مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک DMC-700SC1950000در فرنیرو
پیگتیل فیبر نوری سینگل مود (SM)15000در تایسیز
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700MSC1150000در ۲ فروشگاه
پچ پنل فیبر نوری SC Duplex 12 Port215000در فرنیرو
مبدل فیبر نوری به اترنت دی لینک مدل DMC-1000/E7140000در کالا پیج
مدیا کانکتور فیبر نوری مولتی مود تی پی لینک MC100CM600000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری Multi-mode سیسکو مدل GLC-SX-MM255000در شبکه پرداز
پچ پنل فیبر نوری FC Simplex 24 Port200000در فرنیرو
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-300SC1381000در برآیندشاپ
پچ پنل 24 پورت فیبر نوری نگزنس N441.203590000در اوج گستران
کلیور فیبر نوری فوجیکورا مدل CT-5024000000در اوج گستران
سوییچ فیبر نوری پلیمری 100Mbps2600000در تیوان کالا
پچ پنل 24 پورت فیبر نوری نگزنس N441.204590000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM100000در ۲ فروشگاه
کلیور فیبر نوری سومیتومو مدل FC-6RS23000000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484100000در شبکه کالا
پیگتیل فیبر نوری فایبرلند SC SM 1.5m11000در شبکه پرداز
پچ پنل فیبر نوری LC Simplex 24 Port220000در فرنیرو
تیغه دستگاه کلیور فیبر نوری فوجیکورا CB-162000000در اوج گستران
رابط فیبر نوری پلیمری55000در تیوان کالا
پیگتیل فیبر نوری نگزنس LC OM3 1m N123.5MLA31000در شبکه گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SM270000در شبکه پرداز
آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex19000در شبکه گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو CISCO GBIC WS-G5483110000در شبکه کالا
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SPA-1X10GE-L-V265000000در اوج گستران
مبدل فیبر نوری به اترنت -مدیاکانورتور- میکروتیک RBFTC11 Mikrotik FTC1102000در اوج گستران
پچ پنل فیبر نوری Duplex کبیرصنعت121000در هزارسو
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC2140000در کالا پیج
ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی RTXM191-500 SM150000در شبکه کالا
مدیا کانکتور فیبر نوری مولتی مود تی پی لینک MC200CM1050000در اوج گستران
پیگتیل فیبر نوری مالتی مود (SM)16000در تایسیز
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC3000000در برآیندشاپ
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER2500000در اوج گستران
ماژول S+31DLC10D میکروتیک4058000در اوج گستران
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC1350000در آی تی سام
ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی RTXM191-502 SM150000در شبکه کالا
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER 1550nm2850000در اوج گستران
آداپتور فیبر نوری نگزنس SC مالتی مود N205.61420000در اوج گستران
ترانسیور Multi Mode فیبر مدل DEM-311GT D-LINK726000در هزارسو
پچ پنل فیبر نوری SC Duplex 24 Port230000در فرنیرو
آداپتور فیبر نوری نگزنس SC سینگل مود N205.62420000در اوج گستران
ماژول فیبر سینگل موددی لینک مدل DEM-210 D-Link671000در هزارسو
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW1305000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری اچ جی جینیون MXPD-243S SM150000در شبکه کالا
ماژول فیبر نوری دبلیو تی دی RTXM159-400 SM150000در شبکه کالا
ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM410000در برآیندشاپ
پچ پنل فیبر نوری 24 پورت ریلی FC کبیر صنعت300000در هزارسو
ماژول فیبر نوری Multimode تندا مدل MG100M465000در بازار آی تی
آداپتور فیبر نوری نگزنس LC سینگل مود N205.62120000در اوج گستران
Transceiver Module Cisco SFP BX40 U I420000در فروشگاه هدف
ماژول فیبر IP-Com Optical Fiber Module G311SM492300در هزارسو
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-U650000در مقداد آی تی
فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 310 جی تی687000در هزارسو