لیست قیمت سایر کالاها
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۲/۲۴

لیست قیمت تجهیزات فیبر نوری

قیمت (تومان)فروشنده‌ها
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 70S71000000در فرنیرو
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو TYPE-72C190000000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T364000در ۱۱ فروشگاه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD180000در ۷ فروشگاه
کابل 1.5 متری اپتیکال فیبر نوری b-net59000در دهکده تخفیف
تستر کابل فیبر نوری UNI-T UT692G882000در ۲ فروشگاه
مبدل فیبر مگابیتی تی پی لینک MC110CS779000در ۵ فروشگاه
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 62S67000000در فرنیرو
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SM120000در ۹ فروشگاه
ماژول فیبرنوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR430000در ۵ فروشگاه
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا Fujikura 80S80000000در فرنیرو
قلم فیبر نوری مدل AUA-301570000در برقچی
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM180000در ۷ فروشگاه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR375000در ۵ فروشگاه
پریز فیبر نوری 2 پورت1164240در چیگل
قلم فیبر نوری SKYCOM T-VF2201800000در اوج گستران
تیغه دستگاه کلیور فیبر نوری فوجیکورا CB-162000000در اوج گستران
پچ پنل 24 پورت فیبر نوری نگزنس N441.203590000در اوج گستران
کلیور فیبر نوری سومیتومو مدل FC-6RS23000000در اوج گستران
اداپتور کوآد فیبر نوری15000در شبکه گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM180000در ۳ فروشگاه
کلیور فیبر نوری سومیتومو مدل FC-6S15000000در اوج گستران
دستگاه فیوژن فیبر نوری سومیتومو T-57160000000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری مالتی مود آی پی کام G311MM IP-COM100000در ۲ فروشگاه
قلم فیبر نوری ایکسفو FLS-24115000000در اوج گستران
ماژول سیسکو GLC-SX-MM150000در ۲ فروشگاه
قلم فیبر نوری SKYCOM T-VF2101500000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+31DLC10D4058000در ۲ فروشگاه
تستر فیبر نوری اسکای کام T-OT60033000000در اوج گستران
مبدل فیبر نوری به اترنت -مدیاکانورتور- میکروتیک RBFTC11 Mikrotik FTC1102000در اوج گستران
اسپلیتر فیبر نوری (Splitter 1×8)270000در نودشاپ
پچ پنل شش پورت فیبر نوری دیواری فومو160000در هزارسو
ماژول فیبر نوری دی لینک D-Link SFP DEM-310GT794000در برآیندشاپ
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR1100000در ۳ فروشگاه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD180000در ۳ فروشگاه
مدیا کانکتور فیبر نوری مولتی مود تی پی لینک MC200CM800000در ۲ فروشگاه
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM1280000در شبکه گستران
پچ پنل فیبر نوری LC Simplex 24 Port220000در فرنیرو
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW700000در ۲ فروشگاه
پچ پنل فیبر نوری نگزنس600000در برقچی
آداپتور فیبر نوری FC-FC SM Simplex9000در آی تی نگین
پچ پنل فیبر نوری Duplex کبیرصنعت149000در هزارسو
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SMD1600000در ۲ فروشگاه
ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SMD1280000در شبکه گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR450000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-T400000در ۲ فروشگاه
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER 1550nm2850000در اوج گستران
کلیور فیبر نوری فوجیکورا مدل CT-5024000000در اوج گستران
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-300SC1316000در برآیندشاپ
آداپتور فيبر نوری  LC-SC100000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-TE1250000در مسترشبکه
فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 310 جی تی680000در هزارسو
پچ پنل فیبر نوری 24 پورت ریلی FC کبیر صنعت369000در هزارسو
پچ کورد فیبر نوری SC-SC مالتی مود نگزنس 5 متری Nexans11000در بازار شبکه
مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک DMC-515SC1920000در فرنیرو
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700MSC1211000در ۲ فروشگاه
ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85DLC05D690000در مسترشبکه
پچ پنل فیبر نوری نگزنس N441.203490000در شبکه گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR43700000در خلیج فارس
ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik GPON ONU2517000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U650000در برقچی
مدیا کانورتور فیبر نوری دی لینک DMC-700SC1950000در فرنیرو
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD195000در آی تی شبکه
ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR800000در برقچی
آداپتور فیبر نوری SC سینگل مود16000در یاقوت
آداپتور فیبر نوری نگزنس LC سینگل مود N205.62120000در اوج گستران
آداپتور فیبر نوری نگزنس SC مالتی مود N205.61420000در اوج گستران
پیگتیل فیبر نوری نگزنس LC OM3 1m N123.5MLA31000در شبکه گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM800000در برقچی
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MM Module170000در اِف کا نِت
آداپتور فیبر نوری LC سینگل مود نگزنس Nexans Duplex15000در بازار شبکه
پچ پنل فیبر نوری نگرنس 12 پورت N441.203490000در بازار شبکه
Transceiver Module Cisco SFP BX40 U I420000در هدف
ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-T549000در یاس ارتباط
پیگتیل فیبر نوری فایبرلند SC SM 1.5m7500در شبکه پرداز
ماژول فیبر سینگل موددی لینک مدل DEM-210 D-Link635000در هزارسو
بلانک پچ پنل فیبر نوری کبیر صنعت10500در هزارسو
پچ پنل 24 پورت فیبر نوری نگزنس N441.204550000در اوج گستران
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D650000در برقچی
پچ پنل فیبر نوری ریلی SC کبیر صنعت356000در هزارسو
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM190000در آی تی شبکه
آداپتور فیبر نوری نگزنس SC سینگل مود N205.62420000در اوج گستران
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC1950000در آی تی سام
ماژول فیبر نوری Multi-mode سیسکو مدل GLC-SX-MM210000در شبکه پرداز
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER2500000در اوج گستران
ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM410000در برآیندشاپ
فیبر نوری پلیمری 100 متری1100000در تیوان کالا
پیگتیل فیبر نوری مالتی مود (SM)16000در تایسیز
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-810SC3000000در برآیندشاپ
آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex19000در شبکه گستران
پیگتیل فیبر نوری 1.5 منری سینگل مد ST17000در نودشاپ
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-U650000در مسترشبکه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD170000در خلیج فارس
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER2550000در مسترشبکه
مبدل فیبر نوری به اترنت دی-لینک مدل DMC-700SC2169000در برآیندشاپ
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل WS-G۵۴۸۳750000در مسترشبکه
ماژول سیسکو GLC-SX-MMD240000در بیت به بیت
پیگتیل فیبر نوری سینگل مود (SM)15000در تایسیز
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW1305000در اوج گستران
آداپتور فیبر نوری نگزنس LC مالتی مود N205.61110000در اوج گستران