Torob main logo icon
ترب

تماس با ترب

اگر فروشگاه اینترنتی دارید

اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید و می‌خواهید فروشگاه خود را در ترب ثبت کنید از طریق صفحه ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید.

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید اما علاقه‌مند هستید محصولات خود را در ترب ثبت کنید از طریق صفحه ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید. در حال حاضر امکان ثبت محصولات فقط برای فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارد اما در اینده در صورتی که این امکان برای فروشگاه‌های غیراینترنتی نیز محیا شود به شما اطلاع خواهیم داد.

پیگیری سفارش

اگر نمی‌دانید سفارش شما در چه مرحله‌ای هست، لطفا راهنمایی پیگیری سفارش را مطالعه کنید.

شکایت از فروشگاه

فروشگاه‌های ترب همگی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان تجارت الکترونیک هستند. این نماد نشان‌دهنده‌ی تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین ادرس فیزیکی و شماره تماس فروشنده است. در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشنده‌های ثبت شده در ترب از طریق فرم «ثبت شکایات» به ما اطلاع دهید. در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا فروشگاه خاطی را از ترب حذف کنیم مگر اینکه فروشگاه مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند. علاوه براین می‌توانید در «سامانه ثبت شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک» و «سامانه ثبت گزارش مردمی» پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید.

سوال راجع به محصولات

در صورتی که می‌خواهید محصولی را از ترب خرید کنید یا راجع به مشخصات محصول و یا موجود بودن ان سوال دارید، ابتدا اسم محصول خود را در ترب جستجو کنید و سپس با فروشگاه اینترنتی که فروشنده‌ی ان محصول هست تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

به جهت اینکه تماس‌های زیادی راجع به محصولات به ترب می‌شود مجددا تاکید می‌کنیم که ترب یک فروشگاه اینترنتی نیست و محصولات معرفی شده در این سایت توسط ترب به فروش نمی‌رسد. خواهشندیم برای اطلاع راجع به محصولات ابتدا نام محصول را در ترب جستجو کنید و سپس با فروشنده ان محصول تماس بگیرید.

ایمیل سازمانی: info@torob.ir

آدرس: تهران، طرشت، بلوار تیموری غربی، نرسیده به بزرگراه یادگار امام، خیابان عموزاده، کوچه پیام، پلاک ۱۲ واحد ۳

کد پستی: 1455613134

شماره تماس: 91008676 (با پیش شماره 021)