همه دسته‌ها
Torob main logo icon
ترب

تماس با ترب

اگر فروشگاه اینترنتی دارید

اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید و می‌خواهید فروشگاه خود را در ترب ثبت کنید از طریق صفحه ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید.

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید اما علاقه‌مند هستید محصولات خود را در ترب ثبت کنید دو پیشنهاد برای فعالیت در ترب برای شما وجود دارد. پیشنهاد اول، در صورتی که فروشگاه حضوری دارید شما میتوانید در بخش خرید حضوری ترب فعال شده و امکان فروش بیشتر به همشهریان خود و شهرهای اطراف را داشته باشید. پیشنهاد دوم، در صورتی که فروشگاه حضوری ندارید از طریق صفحه ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت نمایید تا فروشگاه سازهای همکار ترب خدمت شما معرفی شود.

پیگیری سفارش

اگر نمی‌دانید سفارش شما در چه مرحله‌ای هست، لطفا راهنمایی پیگیری سفارش را مطالعه کنید.

شکایت از فروشگاه

فروشگاه‌های اینترنتی ترب همگی دارای اینماد از سازمان تجارت الکترونیک هستند. اینماد بعد از تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین ادرس فیزیکی و شماره تماس به فروشنده اعطا می‌گردد. در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشنده‌های ثبت شده در ترب از طریق فرم «ثبت شکایات» به ما اطلاع دهید. در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا فروشگاه خاطی را از ترب حذف کنیم مگر اینکه فروشگاه مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند. علاوه براین می‌توانید در «سامانه هوشمند رسیدگی به شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک» و «سامانه ثبت گزارش مردمی» پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید.

سوال راجع به محصولات

در صورتی که می‌خواهید محصولی را از ترب خرید کنید یا راجع به مشخصات محصول و یا موجود بودن ان سوال دارید، ابتدا اسم محصول خود را در ترب جستجو کنید و سپس با فروشگاه اینترنتی که فروشنده‌ی ان محصول هست تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

به جهت اینکه تماس‌های زیادی راجع به محصولات به ترب می‌شود مجددا تاکید می‌کنیم که ترب یک فروشگاه اینترنتی نیست و محصولات معرفی شده در این سایت توسط ترب به فروش نمی‌رسد. خواهشندیم برای اطلاع راجع به محصولات ابتدا نام محصول را در ترب جستجو کنید و سپس با فروشنده ان محصول تماس بگیرید.

شماره تماس: 91008676 (021)

ایمیل سازمانی: info@torob.ir

کد پستی: 1455613134