مبدل چند حالته تي پي-لينک MC200CM

از ۸۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۹۹۰٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
price report
مبدل چند حالته تی پی لینک MC200CM
فروشنده روش‌های پیگیری سفارش را ثبت نکرده است.
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

تغییرات قیمت

مشخصات مبدل چند حالته تي پي-لينک MC200CM

مشخصات کلی
ابعاد
27 × 73 × 94.5 میلی‌متر
مشخصات سخت‌افزاری
رابط‌ها
RJ-45 , رابط فیبر
استانداردها
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
نشانگر LED
دارد
سایر مشخصات
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS, BASIC FUNCTION:, Full Duplex Flow Control - IEEE 802.3x, Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber, Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber, PORTS:, 1* 1000M SC port, 1* 1000M RJ45 port -Auto MDI/MDIX, Multi-mode Fiber : NETWORK MEDIA 1000BASE-FX, NETWORK MEDIA 1000BASE-T:, UTP category 5, 5e cable - maximum 100m, EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m, PWR, LINK, RX : LED INDICATOR, تامین نیروی برق: External Power Adapter, ENVIRONMENT:, ℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104, ℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158, Operating Humidity: 10%~90% non-condensing, Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

محصولات مشابه

spinner