کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N

از ۲۲۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۸۰٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
تمشک کالا
کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N
۲۲۰٫۰۰۰ تومان
خرید اینترنتی
صدا استور
کارت شبکه USB تی پی لینک مدل TL-WN722N
سه ساله پارس ارتباط یا متم اف یا آواژنگ
۲۲۰٫۰۰۰ تومان
خرید اینترنتی
تک استور
کارت شبکه بیسیم تی پی لینک TP LINK TL-WN722N
متم اف
۲۴۴٫۰۰۰ تومان
خرید اینترنتی
کالا پیج
کارت شبکه خارجی USB تی پی لینک مدل TL-WN722N
۲۴۸٫۰۰۰ تومان
خرید اینترنتی
برآیندشاپ
کارت شبکه USB و بی سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N
36 ماه گارانتی
۲۸۰٫۰۰۰ تومان
خرید اینترنتی
بیا تو تخفیف
کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N
ناموجود
خرید اینترنتی
اچ پی کالا
کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N
ناموجود
خرید اینترنتی
دامون کالا
کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N | TP-LINK TL-WN722N 150Mbps High Gain Wireless USB Adapter
ناموجود
خرید اینترنتی

تغییرات قیمت

مشخصات کارت شبکه USB و بی‌سیم تی پی-لینک مدل TL-WN722N

مشخصات کلی
ابعاد
11 × 26 × 93.5 میلی‌متر
نوع اتصال WLAN یا شبکه محلی بی‌سیم به نوعی از شبکه محلی اطلاق می‌شود که در آن برای انتقال اطلاعات از یک نقطه به نقطه دیگر از امواج رادیویی استفاده شود. مزیت مهم یک شبکه بی سیم این است که نیاز به سیم کشی ندارد و در نتیجه کاربران می‌توانند در محدوده شبکه جابجا شوند.
بی‌سیم (Wi-Fi)
رابط
پورت USB
تعداد آنتن
یک عدد
نوع آنتن
(Omni Directional (RP-SMA
قدرت گیرندگی آنتن
4 دسی‌بل (4dBi)
توضیحات آنتن
دارای یک عدد آنتن با قابلیت جداشدن و چرخش
محدوده فرکانس بی‌سیم پاسخ فرکانسی یک سیستم عبارت است از طیف فرکانسی خروجی سیستم به طیف فرکانسی ورودی. پاسخ فرکانسی اندازه طیف خروجی یک سیستم یا یک وسیله در پاسخ به یک محرک است و جهت مشخص نمودن ویژگی‌های دینامیکی سیستم به کار می‌رود. فرکانس پاسخگویی مقدار اندازه و فاز خروجی یک تابع فرکانسی است در مقایسه با ورودی یا همان محرکی که به آن (سیستم یا تجهیز) داده می‌شود.
2.4 تا 2.4835 گیگاهرتز
کلیدها
کلید WPS
استانداردها در ماه ژوئن سال 1997 انجمن مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) استاندارد IEEE 802.11-1997 را به عنوان اولین استاندارد شبکه‌های محلی بی‌سیم منتشر ساختند. این استاندارد در سال 1999 دوباره بازنگری شد و نگارش به روز آمد شده آن تحت عنوان IEEE 802.11-1999 منتشر شد. استاندارد جاری شبکه‌های محلی بی‌سیم یا همان IEEE 802.11 تحت عنوان ISO/IEC 8802-111999، توسط سازمان استاندارد سازی بین‌المللی (ISO) و مؤسسه استانداردهای ملی آمریکا (ANSI) پذیرفته شده است. تکمیل این استاندارد در سال 1997، شکل‌گیری و پیدایش شبکه‌سازی محلی بی‌سیم و مبتنی بر استاندارد را به دنبال داشت. استاندارد 1997، پهنای باند 2Mbps را تعریف می‌کند با این ویژگی که در شرایط نامساعد و محیط‌های دارای اغتشاش (نویز) این پهنای باند می‌تواند به مقدار 1Mbps کاهش یابد. روش تلفیق یا مدولاسیون در این پهنای باند روش DSSS است. بر اساس این استاندارد پهنای باند 1Mbps با استفاده از روش مدولاسیون FHSS نیز قابل دستیابی است و در محیط‌های عاری از اغتشاش (نویز) پهنای باند 2Mbps نیز قابل استفاده است. هر دو روش مدولاسیون در محدوده باند رادیویی 2.4GHz عمل می‌کنند.
IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
امنیت بی‌سیم
Support 64bit/128bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK
سرعت انتقال داده‌ها
با استاندارد 802.11n تا 150 مگابیت بر ثانیه (802.11n: Up to 150Mbps)
گواهی‌نامه‌ها
CE, FCC, RoHS
قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل‌های سیستم‌عامل یا سامانه عامل (به انگلیسی Operating System)‏، نرم‌افزاری است که مدیریت منابع رایانه را به عهده گرفته و بستری را فراهم می‌سازد که نرم‌افزار کاربردی اجرا شده و از خدمات آن استفاده کنند. سیستم‌عامل خدماتی به برنامه‌های کاربردی و کاربر ارائه می‌دهد. برنامه‌های کاربردی یا از طریق واسط‌های برنامه نویسی کاربردی، (Application User Interface-APIs) و یا از طرق فراخوانی‌های سیستم (System Call) به این خدمات دسترسی دارند. با فراخوانی این واسط‌ها، برنامه‌های کاربردی می‌توانند سرویسی را از سیستم‌عامل درخواست کنند، پارامترها را انتقال دهند، و پاسخ عملیات را دریافت کنند. ممکن است کاربران با بعضی انواع واسط کاربری نرم‌افزار مثل واسط خط فرمان (Command Line Interface-CLI) یا یک واسط گرافیکی کاربر (Graphical User Interface-GUI) با سیستم‌عامل تعامل کنند. برای کامپیوترهای دستی و رومیزی، عموما واسط کاربری به عنوان بخشی از سیستم‌عامل در نظر گرفته می‌شود.
Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000
اقلام همراه
یک عدد آنتن
سازنده
تی پی-لینک

محصولات مشابه

spinner