رنگ روغنی براق آلکیدی الوان مدل ALCO-2007 حجم کوارت

۶۴٫۵۰۰ تومان

تغییرات قیمت

مشخصات رنگ روغنی براق آلکیدی الوان مدل ALCO-2007 حجم کوارت

مشخصات کلی
نوع کالا
رنگ روغنی براق آلکیدی
گارانتی
تضمین سالم و اصل بودن کالا
وزن تقریبی
حدود 1 کیلو گرم
حجم تقریبی
1 کوارت معادل تقریبی 946 میلی لیتر
میزان پوشش تقریبی
12 – 10 متر مربع در لیتر
زمان خشك شدن سطحی
حداكثر 4 ساعت
زمان اعمال لايه بعدی
حداقل 16 ساعت
آماده سازی سطح
سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی و چربی پاک کرده و تا خشک شدن کامل آن صبر نمائید. پوسته های رنگ های قدیمی بایستی از سطح زدوده شده و سطحی صاف بدست آید(بنا بر ضرورت، جهت از بین بردن رنگهای قبلی می توان از سنباده استفاده کرد). در صورتیکه سطح شوره زده باشد، باید حتما با استفاده از برس تمیز گردد. سطوح فلزی می بایستی از هرگونه زنگ زدگی و براده، عاری گردند.
روش مصرف
1. پوشرنگ روغنی براق آلکیدی الوان را با مقدار مناسب تينر وايت اسپريت رقيق نموده و بر روی سطح اعمال نماييد. میزان اختلاط تینر وایت اسپریت به پوشرنگ بستگی به درجه حرارت محیط، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد. ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی، میزان اختلاط تینر به پوشرنگ بر حسب درصد وزنی، با قلم مو 30 %-25 % ، با غلتک 25 %-20 % و با پیستوله 35 %-30 % می باشد. 2. اعمال پوشرنگ در دمای محيط بالای 10 درجه سانتی گراد، دمای سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه می شود.
شستشوی وسايل
پس از اتمام كار، دستها، ابزار آلات رنگ آميزی يا مواد ريخته شده بر روی زمين را با حلال وايت اسپريت شسته و خشك نماييد. در هنگام استفاده از حلال وایت اسپریت از دستورالعملهای ایمنی کارخانه سازنده پیروی نمائید.
نكات ايمنی و شرايط نگهداری
محتویات ظرف را در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری نمائید. بعد از مصرف، درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداری مناسب تا 60 ماه پس از تاريخ توليد می باشد. در هنگام اعمال پوشرنگ، از تهویه و ماسك مناسب استفاده نموده و در صورت امکان دربها و پنجره ها را باز بگذارید. دستها را پس از استفاده بشوئید. در صورت بلعيده شدن يا تماس با چشم( پس از شستشو با مقدار زياد آب )به مراكز پزشكی مراجعه كنيد.

محصولات مشابه

spinner