مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8245H

از ۱٫۳۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۲٫۱۹۰٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
price report
امتیاز ۵ از ۵
مودم فیبر نوری هواوی Huawei EchoLife HG8245H Blue
price report
امتیاز ۵ از ۵
مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8245H
1 سال گارانتی برقچی, 1 سال گارانتی مانلی
price report
امتیاز ۴ از ۵
مودم روتر فیبر نوری هوآوی مدل HG8245H
price report
امتیاز ۵ از ۵
مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8245H | Huawei HG8245H
price report
امتیاز ۵ از ۵
مودم ONT هوآوی EchoLife HG8245H
نمایش تمام ۱۹ فروشگاه

تغییرات قیمت

مشخصات مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8245H

مشخصات فیزیکی
ابعاد
28 × 13.5 × 176 میلی‌متر
وزن
250 گرم
مشخصات فنی
رابط‌های دستگاه
مشخصات پورت GPON: Class B+, حساسیت رسیور: -27 dbm, طول‌موج: US 1310nm - DS 1490nm, انعطاف‌پذیر در Mapping بین پورت GEM و TCONT, GPON دارای SN یا پسورد, احراز هویت G.984.3, FEC دو جهته, مشخصات پورت اترنت:, QinQ Vlan, دارای محدودیت در یادگیری آدرس‌های مک, دارای یادگیری مک آدرس, خودکار تطبیقی 10 Mbit/s یا - 100Mbit/s, پورت POTS:, بیشترین REN برابر با 4, دارای Encoding/Decoding G.711 - G.729A/B و G.722, حالت فکس T.30/T.38/G.711, DTMF, تماس‌های اضطراری با پروتکل SIP, مشخصات پورت USB:, USB2.0, حافظه‌ی شبکه‌ بر مبنای FTP, اشتراک‌گذاری File/Print بر اساس SAMBA, فانکشن DLNA, مشخصات WLAN: IEEE 802.11 b/g/n, 2x2 MIMO, Antena gain: 5dBi, WMM/Multiple SSIDs/WPS, نرخ رابط Air: 300 Mbit/s
تعداد پورت شبکه (LAN)
چهار عدد
تعداد پورت شبکه (WAN/LAN)
یک عدد
تعداد پورت USB 2.0
یک عدد
تعداد آنتن
دو عدد
کلیدها
WLAN و WPS
نشانگر LED
دارد
باتری
ندارد
ویژگی‌های پیشرفته Firewall
SPI فایروال, فیلتر بر اساس آدرس‌های MAC/IP/URL
منبع تغذیه
12.0 ولت - 1.5 آمپر

محصولات مشابه

spinner