Torob main logo icon
ترب

رنگ اکریلیک لاتکس براق الوان مدل ALCO-3116 حجم گالن

۵۷۳٫۰۰۰ تومان
خرید از ارزان‌ترین فروشنده
price reportگزارش
راهنمای خرید امن
★۵ (۳ سال در ترب)
price reportگزارش
رنگ اکریلیک لاتکس براق الوان مدل ALCO-3116 حجم گالن
inplace_delivery
پرداخت در محل
fast_delivery
تحویل فوری

تغییرات قیمت

spinner

مشخصات رنگ اکریلیک لاتکس براق الوان مدل ALCO-3116 حجم گالن

مشخصات کلی
نوع کالا
رنگ اکریلیک لاتكس براق
وزن تقریبی
حدود 4 کیلو گرم
حجم تقریبی
1 گالن معادل تقریبی 3.7 میلی لیتر
میزان پوشش تقریبی
11- 10 متر مربع در لیتر
زمان خشك شدن سطحی
حداكثر 1 ساعت
زمان اعمال لايه بعدی
حداقل 3 ساعت
آماده سازی سطح
سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گرد و خاك از سطح زدوده شود( در صورتيكه سطح شوره زده باشد حتما با استفاده از برس تميز گردد). لازم است سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی گردد تا سطحی قابل اعتماد برای اعمال رنگ حاصل شود. برای سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمائيد ، در اين صورت بايد قبل از اعمال رنگ، از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید. استفاده از سيلر استارت لاتكس و فاساد(ALCO - 3307 )قبل از اعمال رنگ الزامی می باشد. این سيلر با نفوذ در ترک های سطحی و پر کردن سطوح مختلف و با قدرت جذب زیاد، علاوه بر ایجاد چسبندگی عالی برای اعمال رنگ نهائی، پوشش و پایداری رنگ را نيز افزايش می دهد.
روش مصرف
1. رنگ آكريليك لاتكس الوان را با مقدار مناسب آب به تدريج مخلوط نموده و بر روی سطح اعمال نمائید. میزان اختلاط آب به رنگ بستگی به درجه حرارت محیط، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد، ولی در شرایط نرمال رنگ آمیزی، میزان اختلاط آب به رنگ بر حسب درصد وزنی، با قلم مو 20 %- 15 %، با غلتک 15 %-10 % و با پیستوله25 %- 20 % می باشد. برای پوشش بهتركنج ها، لبه ها، نقاط دور از دسترس و خطوط جوش علاوه بر اسپری نمودن رنگ استفاده از برس يا غلتك توصيه می شود. 2. جهت افزایش طول عمر و دوام بیشتر رنگ اكريليك و نیز ایجاد سطحی با براقیت یا ماتی بالا و جلوه ای زیباتر، اعمال یک لایه از لاک اکریلیک پايه آب( ALCO-(3112, 3113, 3114بر روی رنگ اكريليك پیشنهاد می گردد. استفاده از این لاکها، بنا به میزان براقیت مورد نیاز تعریف می شود. 3. اعمال رنگ در دمای محيط بالای 10 درجه سانتی گراد، دمای سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه می شود.
شستشوی وسايل
پس از اتمام كار، دستها، ابزار آلات رنگ آميزی يا مواد ريخته شده بر روی زمين را با آب گرم و صابون بشوئيد. جهت جلوگيری از زنگ زدگی، ابزار و تجهيزات رنگ آميزی را با حلال وايت اسپريت الوان شستشو داده و فورا خشك نمائيد.
نكات ايمنی و شرايط نگهداری
محتویات ظرف در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری شود. از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد. بعد از مصرف، درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداری مناسب تا 30 ماه پس از تاريخ توليد می باشد. در صورت بلعيده شدن يا تماس با چشم( پس از شستشو با مقدار زياد آب )به مراكز پزشكی مراجعه كنيد.

محصولات مشابه

spinner