پوش رنگ نیمه پلاستیک مات 1 الوان مدل ALCO-4005 حجم گالن

۱۳۸٫۵۰۰ تومان

تغییرات قیمت

مشخصات پوش رنگ نیمه پلاستیک مات 1 الوان مدل ALCO-4005 حجم گالن

مشخصات کلی
نوع کالا
پوش رنگ نیمه پلاستیک مات 1 الوان
گارانتی
تضمین سالم و اصل بودن کالا
وزن تقریبی
حدود 1 کیلو گرم
حجم تقریبی
1 کوارت معادل تقریبی 946 میلی لیتر
میزان پوشش تقریبی
12.5 - 13.5 متر مربع بر لیتر (ضخامت فيلم خشك 30µ ) 9 - 7 متر مربع بر لیتر (ضخامت فيلم خشك 50µ )
زمان خشك شدن سطحی
حداكثر 1 ساعت
زمان اعمال لايه بعدی
حداقل 3 ساعت
آماده سازی سطح
قبل از رنگ‌آمیزی از طريق جدا نمودن نقاط سست، باز نمودن شکاف‌ها و درزها، جدا کردن رنگ‌های پوسته شده، سطح را آماده‌سازی نماييد. سپس در صورت نياز با گچ يا بتونه، سطح زيركار صاف و سپس سنباده‌كاری شود. سطح نهايی قبل از رنگ‌آميزی می بايست تميز و بدون هرگونه آلودگی، گرد و خاك و يا چربی باشد.
روش مصرف
1-پوشرنگ نیم پلاستیک مات الوان (1) را با مقدار مناسب آب رقیق نموده و بر روی سطح اعمال نمائید. میزان اختلاط آب با پوشرنگ بنابر درجه حرارت محیط، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ‌آمیزی متفاوت است ولی در شرايط معمول رنگ‌آميزی اين ميزان با قلم‌مو 40 % - 35 % ، با غلتک 10 % - 5 % و با پیستوله 50 % - 45 % می باشد. 2- جهت رسیدن به یک سطح رنگ‌آمیزی شده یکنواخت و یکدست، بنابر سطح زير كار ممكن است حداقل 2 تا 3 مرحله اعمال پوشرنگ مورد نياز باشد. 3- اعمال پوشرنگ در دمای محيط بالای 10 درجه سانتی گراد، دمای سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه می شود.
شستشوی وسايل
پس از اتمام كار، دستها، ابزار‌آلات رنگ‌آميزی يا مواد ريخته شده بر روی زمين را با آب گرم و صابون بشوئيد. جهت جلوگيری از زنگ‌زدگی، ابزار و تجهيزات رنگ‌آميزی را با حلال وايت اسپريت شستشو داده و فوراً خشك نمائيد.
نكات ايمنی و شرايط نگهداری
در صورت تماس با چشم، با آب زياد شستشو داده و به پزشك مراجعه نماييد. محتویات ظرف در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری شود. از یخ زدگی پوشرنگ جلوگیری گردد. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداری مناسب تا 36 ماه پس از تاريخ توليد می باشد.

محصولات مشابه

spinner