Torob main logo icon
ترب

لیپوزوفر قطره خوراکی 7-30 میل بی اس کی ا Product Code : 20622

از ۴۴٫۰۰۰ تومان تا ۷۱٫۲۸۶ تومان

خرید از ارزان‌ترین فروشنده
price reportگزارش
راهنمای خرید امن
آگهی
★۵ (۲ سال در ترب)
قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری ا BSK Liposofer
پرداخت در محل
ارسال رایگان
تحویل فوری
★۴.۹ (۲ سال در ترب)
price reportگزارش
قطره لیپوزوفر Liposofer بی اس کی 30ml
پرداخت در محل
ارسال رایگان
تحویل فوری
★۴.۸ (۲ سال در ترب)
price reportگزارش
قطره لیپوزوفر
ارسال رایگان
تحویل فوری
★۵ (۲ سال در ترب)
price reportگزارش
قطره لیپوزوفر بی اس كی ا bsk liposofer
★۵ (۱۱ ماه در ترب)
price reportگزارش
لیپوزوفر قطره خوراکی آهن لیپوزومال ۳۰ میلی لیتر
پرداخت در محل
ارسال رایگان
تحویل فوری
نمایش تمام ۹۳ فروشگاه

تغییرات قیمت

مشخصات لیپوزوفر قطره خوراکی 7-30 میل بی اس کی ا Product Code : 20622

مشخصات کلی
وزن
0.3 g
نوع محصول
قطره
حجم
30 میلی لیتر
گروه مصرف کننده
کودکان و نوزادان
گروه محصول
کم خونی کودکان
نوع محفظه
بطری شیشه ای
کشور سازنده
ایران
برند
بنیان سلامت کسری / BSK
روش مصرف
روزانه یک میلی لیتر ( معادل 7 میلی گرم آهن )
موارد مصرف
o مکمل غذایی حاوی آهن برای تامین نیاز روزانه آهن نوزادان و کودکان, o پیشگیری از فقر آهن و آنمی ناشی از فقر آهن در کودکان
هشدار مصرف
عوارض جانبی :, قطره لیپوزوفر به این علت که یون های آهن آن درون ساختار لیپوزومی حبس شده اند و در تماس مستقیم با مخاط دستگاه گوارشی قرار نمی گیرند، عوارض جانبی معمول سایر قطره های آهن را ندارد ولی مصرف طولانی مدت آهن با دوز بالا می تواند منجر به مسمومیت با آهن شود., موارد احتیاط و منع مصرف :, – در صورت ابتلا به هموکروماتوزیس، هموسیدروزیس، آنمی همولیتیک و یا در صورت سابقه حساسیت به ترکیبات به کار رفته در این محصول از مصرف فرآورده پرهیز شود., – افراد با میزان طبیعی آهن نباید مکمل آهن را به طور دائم استفاده کنند. در نوزادان نارس با سطح پایین ویتامین E قبل از مصرف با پزشک معالج مشورت شود., – مصرف اتفاقی و بیش از حد آهن می تواند برای کودکان ایجاد مسمومیت کند و فرآورده باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود., – برای اطمینان از برداشتن مقدار مشخص و صحیح فرآورده، از قطره چکان مدرج داخل جعبه استفاده نمایید., تداخلات دارویی :, برخلاف سایر فرآورده های آهن، این فرآورده به علت ماهیت سوکروزومیال و غیر یونی خود با داروهایی نظیر آنتی اسیدها ، مهارکننده های H2 و مهارکننده های پمپ پروتون تداخل نخواهد داشت و فاصله مصرف حداقل 2 ساعته ضرورت ندارد. آهن به فرم لیپوزومال تداخل کمتری با غذا دارد و می توان آن را با فرآورده های لبنی مصرف کرد.
شرایط نگهداری
در جای خشک و خنک (دمای زیر 25 درجه) و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
توضیحات
فقر آهن در نوزادان و کودکان تا سن 3 سال در کشورهای در حال توسعه شیوع فراوانی دارد. در این گروه سنی برای رشد و تکامل مغز و همچنین تولید گلبول های قرمز، نیاز حیاتی به آهن وجود دارد., فقر آهن در طولانی مدت می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در رشد فیزیکی، تکامل عصبی، ذهنی، شناختی و رفتاری و حافظه کودکان شود. لیپوزوفر یک قطره مکمل آهن است که در آن یون آهن در داخل لایه فسفولیپید و استرهای سوکروز اسیدهای چرب قرار گرفته است و لیپوزوم های حاوی آهن به صورت دست نخورده از روده جذب می شوند. پایداری آهن در فرمول لیپوزومال بهتر است. از آنجا که آهن درون ساختار لیپوزومی به راحتی از طریق سلول های دیواره روده جذب می شود، جذب و فراهمی زیستی آن نیز بهبود یافته است و به علت عدم تماس مستقیم مولکول های آهن با دستگاه گوارش، فاقد عوارض گوارشی شایع آهن، طعم بد و خاصیت سیاه کردن دندان ها می باشد.

محصولات مشابه

spinner