پوش رنگ تمام پلاستیک مات الوان مدل ALCO-4009 حجم گالن

۲۱۰٫۹۰۰ تومان

تغییرات قیمت

مشخصات پوش رنگ تمام پلاستیک مات الوان مدل ALCO-4009 حجم گالن

مشخصات کلی
نوع کالا
پوشرنگ تمام پلاستیک مات الوان
گارانتی
تضمین سالم و اصل بودن کالا
وزن تقریبی
حدود 4 کیلو گرم
حجم تقریبی
1 گالن معادل 3.7 لیتر
میزان پوشش تقریبی
12.5 - 14.5 متر مربع بر لیتر (براي ضخامت فيلم خشك 30µ ) - 9.5 - 7.5 متر مربع در لیتر (ضخامت فيلم خشك 50µ)
زمان خشك شدن سطحی
حد اکثر 1 ساعت
زمان اعمال لايه بعدی
حداقل 3 ساعت
آماده سازی سطح
قبل از رنگ آمیزی از طريق جدا نمودن نقاط سست، باز نمودن شکافها و درزها، جدا کردن رنگهای پوسته شده، سطح را آماده سازي نماييد. سپس در صورت نياز با گچ يا بتونه، سطح زيركار را صاف و سپس سنباده كاري كنيد. سطح نهايي قبل از رنگ آميزي مي بايست تميز و بدون هر گونه آلودگي، گرد و خاك و يا چربي باشد.
روش مصرف
1. پوشرنگ تمام پلاستیک مات الوان را با مقدار مناسب آب رقیق نموده و بر روی سطح اعمال نمائید. میزان اختلاط آب با پوشرنگ بنابر درجه حرارت محیط، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی متفاوت است ولي در شرايط معمول رنگ آميزي اين ميزان با قلم مو 35 % - 25 % با غلتک 10 % - 5 % و با پیستوله 40 % - 35 % مي باشد. 2. جهت رسیدن به یک سطح رنگ آمیزی شده یکنواخت و یکدست، بنابر سطح زير كار ممكن است حداقل 2 تا 3 مرحله اعمال پوشرنگ مورد نياز باشد. 3. اعمال پوشرنگ در دمای محيط بالاي 10 درجه سانتیگراد، دماي سطح 3درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه مي شود.
شستشوی وسايل
پس از اتمام كار، دستها، ابزار آلات رنگ آميزي يا مواد ريخته شده بر روي زمين را با آب گرم و صابون بشوئيد. جهت جلوگيري از زنگ زدگي، ابزار و تجهيزات رنگ آميزي را با حلال وايت اسپريت شستشو داده و فوراً خشك نمائيد.
نكات ايمنی و شرايط نگهداری
در صورت بلعيده شدن يا تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زياد آب ) به مراكز پزشكي مراجعه كنيد. محتویات ظرف در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری نمائيد. از یخ زدگی پوشرنگ جلوگیری كنيد. بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت نگهداري در شرايط انبارداري مناسب تا 36 ماه پس از تاريخ توليد مي باشد.
براقیت
مات

محصولات مشابه

spinner