ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

از ۷۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۸۰۰٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW
گارانتی 1 ساله پردیس پردازش خلیج فارس
هزینه و نحوه‌ی ارسال برحسب سفارش متفاوت است.
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW
هزینه و نحوه‌ی ارسال برحسب سفارش متفاوت است.
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW
گارانتی 1 ساله پردیس پردازش خلیج فارس
هزینه و نحوه‌ی ارسال برحسب سفارش متفاوت است.

تغییرات قیمت

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

مشخصات کلی
برند
Cisco
مدل محصول
DS-SFP-FC8G-SW
نرخ انتقال
8Gbps
نوع کانکتور
LC single-mode
نوع کابل
MMF
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی
150m
طول موج
850nm
قابلیت Hot Swapable
no
گارانتی
گارانتی 1 ساله مسترشبکه
دمای کارکرد
Max Operating Temperature : 40 °C, Min Operating Temperature : 0°C

محصولات مشابه

spinner