ماژول فیبر نوری Multi-mode سیسکو مدل GLC-SX-MM

۲۱۱٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری Multi-mode سیسکو مدل Cisco GLC-SX-MM
گارانتی یک ساله شرکتی
تحویل فوری

تغییرات قیمت

مشخصات ماژول فیبر نوری Multi-mode سیسکو مدل GLC-SX-MM

مشخصات کلی
برند
Cisco
مدل محصول
GLC-SX-MM
نرخ انتقال
1000Mbps
نوع کانکتور
Dual-LC
نوع کابل
MMF
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی
550m
طول موج
850nm
قابلیت Hot Swapable
no
دمای کارکرد
Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C
گارانتی
گارانتی یک ساله شرکتی
شناسه کالا
1010060009

محصولات مشابه

spinner