ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

از ۱۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۴۰۰٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD
گارانتی یک ساله پردازش سازان
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SM
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول سیسکو GLC-LH-SMD
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری SFP سینگل مود 1000 سیسکو Cisco GLC-LH-SMD
نمایش تمام ۱۱ فروشگاه

تغییرات قیمت

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD

مشخصات کلی
استاندارد و پروتکل
IEEE802.3Z Compliant
نوع درگاه
Dual LC
نرخ انتقال
1.25Gbps و 1.063 Gbps
حداکثر طول کابل
10 کیلومتر
نوع کابل
thernet 1000Base-LX/1000Base-LH
طول موج
1310nm
نو ع فیبر
SFP
مزایا
امکان Hot Plug, دارای طول موج 1310 نانومتر, پشتیبانی از فیبرنوری سینگل مد با طول موج حداقل 1310nm و حداکثر 1490nm در مسافت تا 10 کیلو متر, سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP

محصولات مشابه

spinner