اتو بخار فیلیپس مدل PHILIPS GC4909

از ۲٫۶۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۷٫۰۱۲٫۵۶۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
مارال کیش
price report
اتو فیلیپس مدل GC4909
۲٫۶۶۸٫۰۰۰ تومان
خرید اینترنتی
دنیای جهاز
price report
اتو فیلیپس مدل GC4909
۲٫۸۱۷٫۰۰۰ تومان
خرید اینترنتی

تغییرات قیمت

مشخصات اتو بخار فیلیپس مدل PHILIPS GC4909

مشخصات کلی
کد محصول
Philips Dampfbügeleisen Azur GC4909/60
مشخصات کلی
عملکرد پایدار به لطف Quick Calc Release و صفحه نمایش StreamGlide Elite با مقاومت در برابر خراش بهبود یافته. تقویت بخار تا 250 گرم همچنین چین و چروک های سرسخت را هموار می کند برای از بین بردن حتی چین و چروک های سرسخت ، درون بافت عمیق تر نفوذ می کند. 3000 W برای گرم کردن سریع و عملکرد قدرتمند گرمایش سریع و عملکرد قدرتمند برای اتو سریعتر خروجی بخار تا 55 گرم در دقیقه برای صاف کردن سریعتر خروجی بخار قوی و مداوم تا 50٪ بیشتر بخار را از طریق پارچه هدایت می کند تا چروک ها سریعتر از بین بروند.
توضیحات
سیستم رهاسازی سریع کالک برای تمیز کردن آسان آهن سریع کلسیم را برای تمیز کردن آسان آهن و عملکرد طولانی مدت بخار خود آماده کنید خاموش شدن اتوماتیک در صورت توقف طولانی آهن هنگام ترک آن به طور خودکار خاموش می شود. اگر روی صفحه باشد ، بعد از 2 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود. در حالت ایستاده ، پس از 8 دقیقه خاموش می شود. سیستم متوقف کردن قطره مانع از رنگ آمیزی هنگام اتو می شود سیستم قطره چکان ما از نشت و لکه های قطرات آب جلوگیری می کند ، به طوری که می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و در هر دمایی اتو کنید. با توجه به مخزن آب فوق العاده بزرگ (300 میلی لیتر) دوباره پر کردن مجدد کمتر از آنجا که دوباره پر کردن مجدد به لطف مخزن بزرگ آب (300 میلی لیتر) کمتر می شود ، می توانید در یک عمل تعداد بیشتری از لباس ها را اتو کنید. SteamGlide Elite ، صفحه اصلی ما با بهترین مقاومت در برابر سر خوردگی و خراش صفحه اختصاصی SteamGlide Elite ما برای سر خوردن نهایی و مقاومت در برابر خراش نهایی.
قابلیت
صاف کردن سریع خروجی بخار ثابت 55 گرم در دقیقه قدرت 3000 W فشار 55 گرم در دقیقه عملیاتی 2 دقیقه. بخار 250 گرم تنظیمات بخار متغیر آره بخار عمودی آره تنش 240 ولت اسپری آب آره
رنگ
سورمه ای-طلایی
ابعاد
ابعاد محصول (W x H x L) 12.88 * 15.33 * 31.95 سانتی متر
وزن
1.908 کیلوگرم
قدرت
3000 وات
ولتاژ
220-240 ولت
زمان تحویل
7 تا 14 روز کاری
کشور سازنده
هلند

محصولات مشابه

spinner