شیر خشک آ اِل ۱۱۰ نستله

از ۳۱٫۰۰۰ تومان تا ۴۵٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
price report
شیر خشک آ اِل ۱۱۰ نستله از بدو تولد تا ۱۲ ماهگی ۴۰۰ گرم
price report
شیر خشک آ اِل 110 نستله | مناسب نوزادان از بدو تولد تا 12 ماهگی
price report
شیر خشک نان آ اِل ۱۱۰ نستله از بدو تولد تا ۱۲ ماهگی
نمایش تمام ۲۵ فروشگاه

تغییرات قیمت

مشخصات شیر خشک آ اِل ۱۱۰ نستله

مشخصات کلی
نوع محصول
پودر
گروه
شیر خشک بدون لاکتوز
مشخصه ها
حاوی دو اسید چرب مهم که در شیر مادر یافت می‎شوند (دکوزاهگزانوئیک اسید/ آراشیدونیک اسید), مناسب برای شیر خوارانی با علایم سوء جذب و یا عدم تحمل لاکتوز و اسهال, جهت مصرف در موارد خاص پزشکی با نظارت پزشک, حاوی نوکلئوتیدها جهت کمک به ترمیم مخاط روده, کمک به تکامل مغذی و افزایش قوه بینایی کودک, فاقد ساکارز و حاوی مقادیر بسیار جزیی لاکتوز, مناسب برای از بدو تولد تا 12 ماهگی, کمک به سیستم ایمنی
رده سنی
بدو تولد
جنسیت مصرف
عمومی
روش مصرف
قبل از تهیه شیر برای کودک، دست‎های خود را خوب بشویید., شیشه شیر، سر پستانک، و درپوش شیشه را خوب بشویید تا هیچ شیری باقی نماند., شیشه شیر، سر پستانک، و درپوش شیشه را به مدت 5 دقیقه بجوشانید و در پوش آن را تا زمان استفاده بسته نگهدارید., آب آشامیدنی تمیز را به مدت 5 دقیقه بجوشانید و بگذارید تا حد دمای بدن خنک شود (40 درجه سانتی گراد), آب ولرم (40 درجه سانتی‎گراد) را طبق مقدارهای تعیین شده در جدول تغذیه داخل شیشه پستانک بریزید., تنها از پیمانه داخل قوطی استفاده کنید و با کمک لبه قوطی سر صاف نمایید., طبق جدول تغذیه و متناسب با سن کودک، تعداد لازم پیمانه سر صاف پودر شیر را به آب اضافه کنید., بعد از استفاده، پیمانه را در محل مشخص شده در قوطی قرار دهید., در پوش را گذاشته و شیشه را خوب تکان دهید تا پودر شیر کاملا حل شود., در قوطی را بعد از هر بار استفاده محکم ببندید و قوطی را در جای خشک و خنک نگهداری کنید و تا 3 هفته پس از باز کردن قوطی آن را مصرف نمایید.
هشدار مصرف
این شیر خشک را نباید در موارد گالاکتوزمی ‎و سوءجذب گلوکز –گالاکتوز مصرف نمود. (آ اِل 110حاوی مقادیر جزئی باقیمانده لاکتوز می‎باشد که برخی کارشناسان معتقدند همین مقدار اندک برای چنین بیماری‎هایی بسیار زیاد می‎باشد). برای تغذیه وریدی استفاده نشود., در هر بار تغذیه فقط به میزان مورد نیاز، شیر تهیه نموده و فورا به کودک بدهید. دستورالعمل‎ها (مقادیر مناسب پودر و آب) را به دقت اجرا نمایید. باقیمانده شیر را در شیشه نگه ندارید و آن را دور بریزید. همیشه هنگام شیر دادن، کودک خود را در آغوش بگیرید. تنها رها کردن کودک ممکن است موجب خفگی او شود.
وزن
400 گرم
معرفی برند
نستله
شرایط نگهداری
تا 3 هفته پس از بازکردن در قوطی آن را مصرف نمایید., بعد از هربار مصرف در قوطی را محکم ببندید., در جای خشک و خنک نگهداری کنید., آن را در یخچال نگهداری نکنید.
نوع و جنس محفظه نگه دارنده
قوطی فلزی
کشور مبدا برند
ایران
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

محصولات مشابه

spinner