پوشک دائمی سایز7(ازبدوتولد تاصدسالگی نسبت به سایز)قابل شستشو

۴۲٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن

تغییرات قیمت

مشخصات پوشک دائمی سایز7(ازبدوتولد تاصدسالگی نسبت به سایز)قابل شستشو

مشخصات کلی
وزن خالص
150 گرم
وزن با بسته بندی
200 گرم
ابعاد
20×35×5
جنس
دارای دو لایه و یک پد لایه  اول  لایه روی  ضد اب وضد نم زدگی لایه دوم   لایه ای از جنس پارچه پنبه ای   جهت جذب  و زیبا سازی و  یک عدد پد  جهت جذب بالا تر که از جنس پنبه  میباشد
رنگ
طرح دار. لازم به ذکر است پوشک های طرح دار که عکس هایشان موجود است در صورت انتخاب.به علت موجودی سایز نسبت به موجودی انبار ارسال می گردد یعنی طرحی که موجود باشه ارسال میشه.
سایر توضیحات
👏توضیح پوشک دائمی کودکان از بدو ت0ولد به علت نداشتن تسلط بر روی دستگاه دفعی‌شان باید پوشک شوند. این عمل یکی از مشغله‌های فکری مادر است. پوست نوزاد به علت ظریف و حساس بودن، نسبت به جنس لباس‌های غیرنخی و به خصوص لباس زیر واکنش نشان داده و به صورت آلرژی بر روی پوست نمایان می‌شود. حتی بهترین پوشک‌ها به علت جنس پلاستیکی که در آن‌ها به کار رفته با پوست نوزاد در ستیز هستند در چنین شرایطی شاید شما نیز به عنوان یک مادر به دنبال یک پوشک نخی و بدون حساسیت باشید! ما به این تفکر  صورت عملی داده ایم وبا پوشک  وشورت آموزشی نازماهک این تصور مادرها را به واقعیت تبدیل کرده ایم. این محصولات  دارای یک لایه داخلی از جنس پنبه است. این لایه داخلی قابل جدا شدن (پد)شستشو بوده و ساختار پرزی شکل آن قدرت جذب طبیعی دارد. قسمت خارجی این شورت از جنس پلی استر و کاملا ضد حساس است. در ساخت قسمت بیرونی محصول  از طراحی پوشک‌ها استفاده شده است. به این شکل که محصول در قسمت ران‌ها به وسیله یک کش نرم جمع می‌شود و علاوه‌بر اینکه در این قسمت‌ها از حساسیت و عرق‌سوز شدن پا جلوگیری می‌کند هیچ راه خروجی برای پس دادن نیز باقی نمی‌گذارد. بر روی کمر و قسمت شکم این محصول دکمه‌هایی وجود دارد که سایز را نسبت به خواسته ی شما مناسب می‌کند. حال با خاصیت‌های گفته شده پوشک دائمی مانع از پس دادن و کثیف شدن لباس کودک می‌شود.
مناسب برای
موجود برای تمام سنین نسبت به سایز ⬅️این پوشک مخصوص سایز 7 می باشد (ازدور کمر 55 سانتی متر تا 70) . 👈با استفاده از کاور نم گیر پوشک تبدیل میشه به پوشک شب یعنی ساعات بیشتری نم نمیده و تا ساعت ها راحت هستید.😃ازداخل غرفه تهیه فرمایید. 🙏خرید خوب و راحت همیشه با نازماهک🙏 سایزنوزادان👇 از بدو تولد تا 5کیلو   سایز2 از5کیلو تاقبل 8کیلو سایز 4 از 7نیم کیلو تاقبل 10کیلو سایز5 از   10کیلو تا دورکمر55سانتی متر     سایز6 ازدور کمر 55تا70 سانتی متر          سایز7 ❇️❎❇️❎❇️❎ 🚻☑️سایز پوشک بزرگسالان اندازه  دور کمر 70تا100        اندازه  دور کمر 90تا130       (جهت دریافت سایز دقیق نوزاد وزن و سن و دور کمر به ما در برنامه باسلام ارسال کنید) کلیه ی پوشک های دایمی شرکت نازماهک همان نمونه های کوچک که عکس هاموجود می باشد برای بزرگسالان باسایز های بالاتر استفاده می شود. پوشک بزرگسال  دارای مصارف گوناگونی می باشد 1. بیمارانی که اختیار ادرار خود را ندارند  یا تکرر ادرار ویا شب ادراری 2. افرادی که زمان عطسه نمی توانند ادرار خود راکنترول کنند 3. کلیه ی سالمندان عزیز که درگیر بیماری هستند
سایز
تمام سنین از بدو تولد تا 5کیلو   سایز2 از5کیلو تاقبل 8کیلو سایز 4 از 7نیم کیلو تاقبل 10کیلو سایز5 از   10کیلو تا دورکمر55سانتی متر     سایز6 ازدور کمر 55تا70 سانتی متر    سایز7 ❇️❎ 🚻☑️سایز پوشک بزرگسالان اندازه  دور کمر 70تا100        قیمت60تومان اندازه  دور کمر 90تا130          قیمت70تومان (جهت دریافت سایز دقیق نوزاد وزن و سن و دور کمر به ما در برنامه باسلام ارسال کنید)

محصولات مشابه

spinner