تسبیح یسر 101 دانه حجازی نقره کوب قدیمی - کد 38576

ناموجود

محصولات پیشنهادی

تغییرات قیمت

مشخصات تسبیح یسر 101 دانه حجازی نقره کوب قدیمی - کد 38576

مشخصات کلی
عنوان محصول
تسبیح یسر 101 دانه حجازی نقره کوب قدیمی
جنس دانه‌ها
یسر
مناسب استفاده
خانم‌ها و آقایان
وزن
تقریبا 63.5 گرم
اندازه
تقریبا 48 سانتی‌متر (قسمت دانه‌ها و شیخک)
توضیحات
این تسبیح 101 دانه از جنس یسر حجازی بوده و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دانه های این تسبیح بصورت استوانه ای و به منظور زیبایی بیشتر نقره کوبی شده است ., این تسبیح بسر قدیمی بوده و همین امر ارزش آن را دوچندان نموده است ., رنگ دانه های این تسبیح سیاه می باشد., یسر از چوب گیاهان و درختانی که زیر آب رشد می کنند به دست آمده و از ویژگی منحصر به فردش این است که وقتی روی آن دست می کشید ، بوی جوهر خوشنویسی می‌دهند., بهمراه داشتن این تسبیح بسیار سفارش شده و داشتن آن شادی آفرین می باشد.
کرکوش
در صورت تمایل شما ، کرکوش (= آویز انتهای تسبیح) قابل تعویض است., مشاهده انواع کرکوش
وضعیت
فروخته شده.
سبک طراحی
از این محصول ، به تعداد بالا موجود است و به همین دلیل احتمال وجود تفاوت‌هایی در رنگ و طبیعت فریم / دانه محصولات ارسالی وجود دارد. برخی از نمونه‌های موجود در تصاویر آمده است., با توجه به طبیعت دانه‌های تسبیح ، امکان وجود شجر بر روی برخی از دانه‌ها وجود دارد., با توجه به اصالت و طبیعت محصول، امکان ارائه دو تسبیح دقیقا به یک شکل و رنگ وجود ندارد., عنایت داشته باشید که تسبیح ارسال شده از نظر ظاهری ، کیفیت و قیمت در یک سطح هستند اما تفاوت‌های جزئی از نظر رنگ و طرح آنها وجود دارد.
گارانتی
جواهربازار اصالت این تسبیح را بصورت کامل تضمین و تایید می‌کند. به عنوان سند کتبی اصالت ، فاکتور معتبر + ضمانت نامه 99 ساله اصالت نیز ارائه می‌گردد., ضمانت نامه 99 ساله اصالت کالا + فاکتور معتبر + کمترین قیمت تضمین شده
شناسنامه محصول
شناسنامه جواهربازار برای این تسبیح صادر شده و بصورت هدیه و 100% رایگان به همراه آن فرستاده می‌شود.
جعبه مخصوص
بصورت رایگان - هدیه جواهربازار

محصولات مشابه

spinner