ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05

ناموجود

محصولات پیشنهادی

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
امتیاز ۴.۷ از ۵
ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05
هزینه و نحوه‌ی ارسال برحسب سفارش متفاوت است.

تغییرات قیمت

مشخصات ماژول فیبر نوری انجینیوس مدل SFP2185-05

مشخصات کلی
استاندارد ایمنی
IEC 825
پهنای باند data rate
پهنای باند 1.25Gbps
نوع فیبر
فیبر 50/125um or 62.5/125um Multi-mode
حداکثر طول کابل
500m
نوع پورت
پورت LC
تغذیه برق
تغذیه برق 3.15 تا 3.45 ولت
طول موج
ج 850nm
شرکت سازنده
engenius - انجنیوس
گارانتی
پانا

محصولات مشابه

spinner