ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

از ۱۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۳۰۰٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD
ارسال رایگان
تحویل فوری
امتیاز ۵ از ۵
price report
Cisco GLC-SX-MMD
هزینه و نحوه‌ی ارسال برحسب سفارش متفاوت است.
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری GLC-SX-MMD
هزینه و نحوه‌ی ارسال برحسب سفارش متفاوت است.
امتیاز ۵ از ۵
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD
هزینه و نحوه‌ی ارسال برحسب سفارش متفاوت است.

تغییرات قیمت

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

مشخصات کلی
مدل
Cisco GLC-SX-MMD
نوع ماژول
SFP
نوع طراحی
1000Base-LX
تکنولوژی اتصال
wired
رابط ها
Dual-LC simplex Optical Connector
استانداردها
IEEE 802.3z - IEEE 802.3ah
سرعت
1.25Gbps
امکانات
پشتیبانی از فیبرنوری سینگل مد با طول موج حداقل 770nm و حداکثر 860nm در مسافت 220متر تا 1 کیلومتر
سایر مشخصات
سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP

محصولات مشابه

spinner