ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM

۹۰۰٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM

تغییرات قیمت

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM

مشخصات کلی
نوع کانکتور
Dual-LC simplex Optical Connector
نوع ماژول
SFP (mini-GBIC) transceiver module
سرعت انتقال داده‌ها
1.25 Gbps
برد ماژول
80KM
نوع فیبر نوری
Single mode
شناسه کالا
GLC-ZX-SM

محصولات مشابه

spinner