پک شامپو رنگ مو آقایان مدل قهوه ای تیره 2 عددی هر کدام 150 میلی لیتر فاربن

ناموجود

محصولات پیشنهادی

تغییرات قیمت

مشخصات پک شامپو رنگ مو آقایان مدل قهوه ای تیره 2 عددی هر کدام 150 میلی لیتر فاربن

مشخصات کلی
موارد مصرف
رنگ کردن موها بدون عوارض خشکی و زبری, رنگ پذیری کامل و یکنواخت موی سر, جلوگیری از ریزش مو
مواد تشکیل دهنده
حاوی نرم کننده و ویتامین B5
مکانیسم اثر
رنگ کردن موها و عوارضی که به همراه می آورد همواره یکی از مشکلات آقایان بوده و هست. شامپو رنگ موی مردانه قهوه ای تیره فاربن یکی از محصولات شرکت تابش نور می باشد که این مشکل را برای همیشه حل کرده است. آقایان می توانند با استفاده از این شامپو به سادگی و در عرض ۱۰ دقیقه به رنگ موی دلخواه خود برسند. شامپو رنگ موی مردانه قهوه ای تیره فاربن که دارای رنگی قهوه ای و طبیعی می باشد، موهای سفید را به صورت ۱۰۰% پوشش می دهد. این محصول همچنین حاوی ترکیبات مفید و مغذی مو از جمله ویتامین های C و B5 نیز می باشد تا از ریزش موها جلوگیری کند. در تولید شامپو رنگ موی مردانه قهوه ای تیره فاربن سعی شده از ترکیباتی که ممکن است مشکلاتی برای مو به وجود بیاورند استفاده نشود. به همین دلیل این شامپو رنگ فاقد آمونیاک و مشتقات اتانول آمین است تا مشکلی برای موها به وجود نیاورد. پس از استفاده از این محصول نیز نگران از بین رفتن آثار آن نباشید چرا که شامپو رنگ موی مردانه قهوه ای تیره فاربن دارای آثاری ماندگار است., رنگ موی قهوه ای بسیار تیره از جمله رنگهای مطلوب آقایان می باشد. به منظور پاسخ به این نیاز بازار و ایجاد رنگی یکدست و طبیعی بر روی مو و پوشش کامل موهای سفید در مدت کمتر از ۱۰ دقیقه، متخصصان فاربن شامپو رنگ قهوه ای تیره را به بازار عرضه نموده اند. این شامپو رنگ فاقد آمونیاک بوده و در نتیجه بدون ایجاد خارش و سوزش پوست سر و خشکی ۱۰۰% موهای سفید افراد را پوشش می‌دهد. همچنین این محصول دارای آب‌رسان‌های قوی است که مانع خشکی و ریزش موها می‌شود.
احتیاط در مصرف
از تماس با چشم خودداری شده و از استفاده روی ابرو و مژه پرهیز شود. در صورت تماس، سریعا با آب بشویید., در صورتی که قبلا از حنا استفاده کرده اید از شامپو رنگ استفاده نکنید., قبل از مصرف تست حساسیت انجام دهید.
مقدار و نحوه مصرف
مقدار مساوی از بطری های A و B را به یکدیگر مخلوط کرده، موها را به آن آغشته نموده و پس از ده دقیقه با آب ولرم شستشو دهید. در صورت نرسیدن به رنگ دلخواه این کار را تکرار کنید. پس از هر بار مصرف درب ظرف را ببندید.
محتویات بسته
دو عدد شامپوی ۱۵۰ میلی لیتری مکمل
ترکیبات دارویی
سدیم لورت سولفات، اسیدهای چرب نارگیل، گلیسیرین، ستریمونیوم کلراید، پروپیلن گلیکول، ستیل الکل، اچ سی زرد ۲، ۲آمینو ۶کلرو ۴نیتروفنول، دی پنتنول، اسید آسکوربیک، اتیل دیامین تترا استیک اسید، متیل ایزوتیازولینون و متیل کلرو ایزوتیازولین، وایولت ۲ پایه، اسانس و آب
ویژگی‌ها
با مدت ماندگاری بالا (تا ۱۸ شستشو), فاقد آمونیاک و مشتقات اتانول آمین, تولید منطبق با استاندارهای FDA, ایجاد رنگ طبیعی بر روی موها, پوشش ۱۰۰% موهای سفید, استفاده راحت و بسیار آسان, سازگار با بافت طبیعی مو
ساخت
ایران
تاریخ انقضاء
1401/04

محصولات مشابه

spinner