ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM

از ۱۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۷۹٫۰۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری GLC-SX-MM سیسکو – مالتی مود
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-SX-MM
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول شبکه سیسکو Cisco GLC-SX-MM
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MM
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول SFP فیبرنوری GLC-SX-MM
امتیاز ۵ از ۵
price report
ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-SX-MM

تغییرات قیمت

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM

مشخصات کلی
استاندارد و پروتکل
IEEE 802.3z - IEEE 802.3ah
نوع درگاه
SX, LC multi-mode
حداکثر طول کابل
548 متر
نوع کابل
1000Base-SX
طول موج
850nm
نو ع فیبر
SFP , mini-GBIC
مزایا
امکان Hot Plug, دارای طول موج 850 نانومتر, سازگاری با استاندارد, Ethernet, 1000Base-SX, LC multi-mode

محصولات مشابه

spinner