مبدل فیبر تی پی لینک MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

ناموجود

محصولات پیشنهادی

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن

تغییرات قیمت

مشخصات مبدل فیبر تی پی لینک MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

مشخصات کلی
گارانتی
گارانتی سه ساله پارس ارتباط یا متم اف
رابط
1 پورت 100M SC/UPC 1پورت 100M RJ45
منبع تغذیه
آداپتور برق حداکثر مصرف: 2.5W
ابعاد به میلیمتر
(94.5*73.0*27.0 )
نشانگر LED
دارد
توضیحات نشانگر LED
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
محیط
عامل دما: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) دمای نگهداری: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉) عامل رطوبت: 10٪ ~ 90٪ غیر متراکم ذخیره سازی رطوبت: 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم
استانداردها
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
شبکه رسانه ای
10BASE-T: (UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m (EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m 100BASE-FX: Multi-mode Fiber 100BASE-T: (UTP category 5, 5e, cable (maxium 100m (EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m
طول موج
1310nm
گواهینامه
FCC, CE, RoHS
سایر توضیحات شبکه و بی سیم
_مطابق با استاندارد 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX _دارای فن آوری WDM جهت انتقال و دریافت روی یک فیبر _گسترش فاصله فیبر تا 2 کیلومتر عملکرد عمومی: Half/Full-Duplex transfer mode for FX port Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Half Duplex Flow Control (Backpressure) Extends fiber distance up to 2km Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely

محصولات مشابه

spinner