Torob main logo icon
ترب

کرم موضعی تقویت قوای جنسی بانوان FEMORE فموره 30 میلی لیتر ا FEMORE FOR WOMEN CREAM 30 ML

از ۲۴۹٫۰۰۰ تومان تا ۲۹۸٫۰۰۰ تومان
خرید از ارزان‌ترین فروشنده
price reportگزارش
راهنمای خرید امن
تمام فروشگاه‌ها
از۲۴۹٫۰۰۰تومان
city-pin
انتخاب شهر
chevron_left_small
آگهی
★۵ (۶ ماه در ترب)
price reportگزارش
کرم فموره مخصوص بانوان برند Femore ـ 30 میل
★۴.۹ (۳ سال در ترب)
price reportگزارش
کرم فموره تقویت جنسی بانوان
inplace_delivery
پرداخت در محل
fast_delivery
تحویل فوری
★۴.۸ (۲ سال در ترب)
price reportگزارش
کرم فموره مخصوص بانوان
fast_delivery
تحویل فوری
★۴.۹ (۲ سال در ترب)
price reportگزارش
کرم فموره مخصوص بانوان 30 میل
fast_delivery
تحویل فوری
★۴.۶ (۱ سال در ترب)
price reportگزارش
کرم فموره مخصوص بانوان
inplace_delivery
پرداخت در محل
fast_delivery
تحویل فوری
نمایش تمام ۳۶ فروشگاه

تغییرات قیمت

spinner

مشخصات کرم موضعی تقویت قوای جنسی بانوان FEMORE فموره 30 میلی لیتر ا FEMORE FOR WOMEN CREAM 30 ML

مشخصات کلی
مشخصه ها
از بین برنده دردهای ناشی از نزدیکی خصوصاً برای نو عروسان جلوگیری از جراحات ناشی از تماس های جنسی زوجین ایجاد لغزندگی مناسب و بهبود ارتباط جنسی زوجین رفع خشکی واژن در حین نزدیکی و ایجاد رطوبت طبیعی در طول رابطه جنسی مؤثر در فعال سازی غدد بارتولین درجهت از بین رفتن خشکی واژن ایجاد خنکی واژن هنگام نزدیکی افزایش دهنده میل جنسی در تمامی سنین حتی یائسگی امکان رسیدن به رضایتمندی کامل از تماس های جنسی زوجین برای تمامی سنین تنظیم زمان ارگاسم و هماهنگی زوجین در یک زمان بالا بردن اعتماد به نفس بانوان در روابط جنسی سالم عامل غیر مستقیم ولی مؤثر در جلوگیری ازشیوع بیماری های آمیزشی نظیر ایدز و هپاتیت ایجاد رابطه جنسی سالم در جهت استحکام روابط زناشویی
روش مصرف
توجه داشته باشید فموره یک ژل موضعی است و واژینال نمی باشد، بنابراین نیاز به اپلیکاتور ندارد. پس باید 1 میلی لیتر از ژل، 2 تا 3 دقیقه قبل از نزدیکی به صورت کاملاً ملایم در ناحیه کلیتوریس (برجستگی فوقانی اندام تناسلی بالای پیشابراه) مالیده گردد تا جذب شود. زمان اثردهی ژل 1 ساعت می باشد لذا شخص باید در این فاصله نزدیکی داشته باشد. جهت رفع خشکی واژن و ایجاد لغزندگی بیشتر و از بین رفتن درد حین نزدیکی می توان کمی از ژل را در ناحیه دهانه واژن نیز استعمال نمود. برای افزایش میل جنسی و رسیدن به ارگاسم حتماً باید یک شب در میان از ژل استفاده شود و حتماً نزدیکی صورت گیرد. استفاده از ژل و انجام نزدیکی را در زمان قاعدگی قطع کرده و پس از اتمام قاعدگی مجدداً آغاز نمایید تا دوره درمان کامل گردد. برای دستیابی به نتیجه بهتر توجه داشته باشید زوجین نباید عفونت جنسی داشته باشند. عوارض جانبی : با توجه به اینکه از ترکیبات دارویی و هورمونی در ژل فموره استفاده نشده و ترکیبات آن کاملاً طبیعی است، این ژل عاری از هر گونه عوارض جانبی می باشد.
هشدار مصرف
مصرف در دوران بارداری و شیردهی مجاز نمی باشد هرگز بیش از دو بار در 12 ساعت مصرف نکنید. در صورت بروز حساسیت بلافاصله محل را با آب سرد بشویید و با پزشک خود مشورت نمایید. در دمای اتاق نگهداری شود. در جای خشک، خنک و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری شود.

محصولات مشابه

spinner